تریلر جدیدی از عنوان The Lord of the Rings: Gollum منتشر شد

۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۰

به‌تازگی استودیوی دیدالیک تریلر جدیدی از عنوان The Lord of the Rings: Gollum منتشر کرد که بازی‌بازان را با دنیای بازی و شخصیت گالوم آشنا می‌سازد.

در ماه مارس سال ۲۰۱۹ استودیوی آلمانی دیدالیک (Daedalic) عنوان اقتباسی خود از سه گانه‌ی ارباب حلقه‌های پیتر جکسون با نام The Lord of the Rings: Gollum معرفی کرد. محوریت اصلی این عنوان همانطور که از نام بازی مشخص است، شخصیت گالوم (Gollum) خواهد بود؛ کنترل شخصیت گالوم شاید برای بسیاری از بازی‌بازان گیج کننده و عجیب به‌ نظر برسد، به همین خاطر استودیوی دیدالیک تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرد که بازیبازان را بیشتر با فضای حاکم در این بازی آشنا می‌کند.
داستان بازی با بردگی گالوم در برج تاریک آغاز می‌شود و با پیشروی بیشتر بازی‌بازان، پای این شخصیت به مناطقی چون میرک‌وود و موردور نیز بازخواهد شد. قدرت پایین جنگاوری این شخصیت الزام می‌کند که بازی‌بازان با استفاده از المان‌های مخفی‌کاری و چابکی بالای گالوم از خطرات موجود در بازی اجتناب کنند که در این میان شخصیت دوگانه‌ی گالوم نیز مطمئنا بر روند اتفاقات بازی تاثیر زیادی خواهد گذاشت.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

با وجود اینکه ساخت عنوانی با محوریت شخصیت گالوم بر رو کاغذ ایده جذابی نباشد اما با این حال باید صبر کرد و دید که آیا این عنوان می‌تواند فراتر از انتظارات ظاهر شود و مانند دیگر عناوین اقتباسی از دنیای ارباب حلقه‌ها به موفقیت برسد یا خیر.

عنوان The Lord of the Rings: Gollum در تاریخ نامشصی از سال ۲۰۲۲ برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

12
8

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید