عنوان Stellaris: Console Edition یک به‌روزرسان مخصوص ایکس‌باکس سری ایکس را دریافت خواهد کرد

۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۰

در آخرین تریلر منتشر شده از سوی استودیو پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive)، مقایسه‌ای بین نسخه‌های ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس وان عنوان Stellaris: Console Edition به نمایش گذاشته شد.

به زودی عنوان Stellaris: Console Edition به‌روزرسانی را روی کنسول ایکس‌باکس سری ایکس دریافت خواهد کرد. قدرت بالاتری که این کنسول نسبت به کنسول‌های نسل هشتمی دارد، این امکان را به توسعه‌دهندگان می‌دهد که سطح بازی را ارتقا دهند.

Stellaris یک بازی استراتژیک با تم فضایی است. در این عنوان، بازی‌باز در نقش یک شهروند میان‌ستاره‌ای که به تازگی به یک پرواز فضایی رفته است به تجربه‌ی بازی می‌پردازد. از اینجا، بازی‌باز باید یک امپراطوری را تشکیل داده و بر کهکشان حکمرانی کند. این بازی، در ابتدا تنها برای رایانه‌های شخصی عرضه شد، اما پس از مدتی تحت عنوان Stellaris: Console Edition، برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان هم منتشر شد. بدیهی است که کنسول‌ها، قدرت رایانه‌های شخصی را ندارند. در نتیجه اجرای این بازی روی آن‌ها کمی کندتر خواهد بود.

این‌طور که تریلر اخیر پارادوکس اینتراکتیو نشان می‌دهد، یک بهینه‌ساز جدید قرار است این مشکل را برطرف کند. در این ویدیو، نسخه‌های مخصوص ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس در کنار هم به چالش کشیده می‌شوند و تفاوت‌ها کاملا به چشم می‌آیند.

دانلود کیفیت ۷۲۰P | دانلود کیفیت ۱۰۸۰P

همان‌طور که در ویدیوی بالا نیز کاملا مشخص است، نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس ۳۲ ثانیه زودتر از نسخه‌ی ایکس‌باکس وان وارد صفحه‌ی اصلی بازی می‌شود. همچین این نسخه از بازی  با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه، نسبت به نسخه‌ی ایکس‌باکس وان با نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه، بسیار روان‌تر اجرا می‌شود.

اینکه توسعه‌دهندگان همچنان به پشتیبانی از بازی ادامه می‌دهند بسیار خوشحال کننده است. این به‌روزرسان‌ها زمانی که سومین بسته‌ی الحاقی برای Stellaris: Console Edition عرضه شود، بسیار کارآمد خواهند بود. با این حال، هنوز هم اجرای Stellaris: Console Edition به اندازه‌ی اجرای نسخه‌ی مخصوص رایانه‌های شخصی روی یک رایانه‎‌ی قدرتمند روان نیست. در نتیجه این عنوان همچنان تا رسیدن به یک نسخه‌ی نهایی فاصله دارد.

در حال حاضر عنوان Stellaris برای رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس و عنوان Stellaris: Console Edition برای پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس است.

7
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید