از بازی Thymesia رونمایی شد

۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵

بازی Thymesia یک بازی اکشن جدید از استودیو اُوربُردر (OverBorder) و تیم ۱۷ (Team 17) است که بازی‌باز را در نقش یک دکتر طاعون (Plague Doctor) قرار می‌دهد، کسی که می‌تواند بیماری‌ها را به سلاح تبدیل کند. مطمئناََ این ایده‌ی جالب در کنار طراحی سریع مبارزات می‌تواند مخاطبین زیادی را به خود جذب کند.

بازی‌بازان در این عنوان کنترل کُروُس (Corvus)، یک دکتر طاعون، را در دست خواهند گرفت که می‌تواند با استفاده از قدرت بیماری‌ها سلاح‌هایی به وجود آورد و با استفاده از آن‌ها دشمنان آلوده را از میان ببرد. شما در تریلر منتشر شده مشاهده می‌کنید که کُروُس از یک بیماری، سلاحی با رنگ سبز بوجود می‌آورد. همچنین شما می‌توانید شخصیت خود را با درجه‌بندی قدرت‌های مختلف به سمت بیلد‌ها (Builds) و استایل‌های گوناگون مبارزه ببرید.

با توجه به تریلر منتشر شده، Thymesia یک اثر اکشن به شمار می‌آید که تمرکز خود را بر روی مبارزات سریع و پَری (Parry) کردن گذاشته است. آهنگ سریع مبارزات تا راضی‌کننده و لذت‌بخش به نظر می‌رسد و به راحتی می‌‌تواند بازی‌بازان را مشتاق خود کند.

از طرفی به راحتی می‌توان الهام از سری بازی‌های فرام‌سافتور (From Software) را در این اثر مشاهده کرد، اگرچه تاثیر آثار هک‌ اند اسلش (H & S) نیز در آن رویت می‌شود.

Thymesia در سال ۲۰۲۱ برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. تمرکز اصلی تیم سازنده رایانه‌های شخصی است و فعلاََ خبری از نسخه کنسولی نیست.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

25
5
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید