فیلم سینمایی Ghost of Tsushima در دست ساخت است؛ آمار جدید فروش بازی

۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۴

سونی پیکچرز (Sony Pictures) و پلی‌استیشن پروداکشنز اعلام کردند که یک فیلم سینمایی با اقتباس از بازی Ghost of Tsushima در دست توسعه قرار دارد.

طبق اطلاعات منتشر شده، آقای چاد استاهلسکی (Chad Stahelski)، کارگردان فیلم John Wick، وظیفه‌ی کارگردانی فیلم Ghost of Tsushima را برعهده خواهد داشت. استاهلسکی، الکس یانگ و جیسون اسپیتز از طریق شرکت خود یعنی ۸۷Eleven Entertainment بر روی تولید این فیلم کار می‌کنند. همچنین اسد قیزیلباش (Asad Qizilbash) و کارتر سوان (Carter Swan) به نمایندگی از PlayStation Productions حضور دارند. علاوه بر این استودیوی ساکرپانچ پروداکشنز (Sucker Punch Productions) به عنوان تهیه کننده‌های اجرایی فعالیت خواهند کرد و پیتر کانگ (Peter Kang) از طرف استودیو وظیفه‌ی نظارت بر فیلم را بر عهده دارد.

اسد قزلباش، رئیس بخش پلی‌استیشن پروداکشنز، در این باره گفت:

ما از همکاری با Chad و ۸۷Eleven Entertainment هیجان زده‌ایم تا چشم‌انداز آن‌ها را از داستان جین ساکای را ارائه دهیم. ما کار با شرکایی خلاق مانند چاد را دوست داریم زیرا علاقه زیادی به بازی‌های ما دارند. ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که می‌توانیم اقتباس‌هایی غنی بسازیم تا طرفداران و مخاطبان جدید را هیجان‌زده کند.

همچنین استودیوی ساکرپانچ اعلام کرد که فروش بازی Ghost of Tsushima تاکنون از مرز ۶٫۵ میلیون نسخه عبور کرده است. این بازی در حال حاضر بر روی پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

32
3
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید