برترین سرویس های اشتراک بازی‌ های ویدیویی

۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۹
برترین سرویس های اشتراکی بازی

متاسفانه تهیه بازی‌ در کشور ما به یک مشکل بزرگ برای گیمر‌ها تبدیل شده و به دلیل تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی گوناون در ایران، هر گیمری نمی‌تواند مانند قبل به بازی‌های گوناگون دسترسی داشته باشد. برای بسیاری از گیمر‌ها، پرداخت ۶۰ دلار برای خرید بازی به‌صرفه نیست و بسیاری از ما توان پرداخت این مقدار پول را نداریم، پس چه باید کرد؟ آیا راه حلی برای این مشکل بزرگ وجود دارد؟ جواب ما مثبت بوده و سرویس‌های اشتراکی فرشته‌ی نجات شما است که می‌توانید با استفاده از آن‌ها و پرداخت پول بسیار اندک، به دریایی از بازی‌های گوناگون دسترسی داشته باشید.

هسته اصلی این سرویس‌ها مربوط به خرید اشتراک و دسترسی به چندین بازی در یک مدت زمان محدود می‌باشد، حال این مدت زمان بستگی به خود شما دارد و شما می‌توانید اشتراک‌های مختلفی را که به‌ نظر خودتان به‌ صرفه‌تر است را خریداری کنید.

اکثر این سرویس‌ها دارای اشتراک‌هایی با مدت زمان یک ماهه، سه ماهه و یک ساله هستند که قیمت‌های آن‌ها با یکدیگر متفاوت بوده و شما می‌توانید با توجه به نیاز خودتان یکی از آن‌ها را خریداری کنید. سرویس‌های اشتراکی به قدری قدرتمند هستند که شرکت‌های بزرگ را به رقابت با یکدیگر وا داشته است، سونی و مایکروسافت دو شرکت بزرگی هستند که برنامه‌های بلند مدت و بسیار هوشمندانه‌ای برای سرویس‌های اشتراکی خودشان در نظر گرفته‌اند که قطعا این موضوع به نفع گیمر‌های جهان خواهد بود.

ما در این مقاله به سراغ برترین سرویس‌های اشتراکی بازی‌های ویدیویی رفته‌ایم و قصد داریم بهترین گزینه‌های موجود در این زمینه را به شما معرفی کنیم. اگر می‌خواهید به صورت قانونی و با پرداخت پول بسیار اندک، به مجموعه‌ای از بازی‌های مختلف دسترسی داشته باشید، این مقاله مخصوص شما است.

 

برای مشاهده ادامه مقاله برترین سرویس‌های اشتراکی بازی‌های ویدیویی این‌جا کلیک کنید

7
3
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید