تریلری از گیم‌پلی بازی Hood: Outlaws and Legends منتشر شد

۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸

استودیوی فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) که این روزها اطلاعات زیادی را پیرامون بازی Hood: Outlaws and Legends منتشر می‌کند، امروز هم دست به کار شد و ویدئوی دیگری از گیم‌پلی آن را عرضه کرد.

Hood: Outlaws and Legends از سری آثار اکشن به صورت سوم شخص است که ابتدا در رویداد State of Play معرفی شد و مورد استقبال درصد زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفت. بیشتر حالت‌های این عنوان به صورت چندنفره است و تجربه‌ی آن‌ها با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از دیگر سایر جهان امکان‌پذیر خواهد بود. در واقع در این عنوان باید گروه خود را تشکیل داده و با تیم مقابل رقابت سختی داشته باشید. در این بین سلاح‌ها و مهارت‌های خاصی هم در اختیار شما قرار می‌گیرد که استفاده از آن‌ها، شما را یک قدم به سمت پیروزی نزدیک‌تر خواهد کرد. امکان ترکیب قدرت‌ها و استفاده از آن‌ها نیز برای افراد فراهم است. از دیگر ویژگی‌های این اثر باید به نقشه‌ها، کاراکترها و بخش‌های زیادی اشاره کرد. گفتنی است که دو شرکت فوکس هوم اینتراکتیو و سومو دیجیتال (Sumo Digital) در امر ساخت و عرضه‌ی این بازی مشارکت دارند.

تیم سازنده‌ی Hood: Outlaws and Legends چندی پیش تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی را تعیین کرد و در جریان آن آگاه شدیم که بازی‌بازان از ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۱۰ می ۲۰۲۱ میلادی) قادر به تجربه‌ی آن خواهند بود. این عنوان قرار است بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گیرد. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئوی تازه‌ای از گیم‌پلی این بازی منتشر شده است که در پایان می‌توانید آن را مشاهده و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

 

12
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید