شایعه: محتوای Titanfall برای بازی Apex Legends منتشر می‌شود

۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲

بازی بتل رویال Apex Legends تاکنون موفقیت‌های بزرگی را برای شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) به ارمغان آورده است. این بازی مدتی پیش برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد و توانست مخاطبان بیشتری را به خود جذب نماید. اخیراً شواهدی منتشر شده که نشان می‌دهد در آینده‌ای نزدیک محتوایی مرتبط با سری Titanfall برای بازی Apex Legends عرضه خواهد شد.

اخیراً دیتاماینری به نام Biast12، اطلاعات جدید و جالبی را از بازی Apex Legends بدست آورده است. به نظر می رسد از تایتان‌ها از سری Titanfall به این بازی اضافه می‌شود. طبق اطلاعات ارائه شده، ظاهراً شخصیت Blisk توانایی احضار یک تایتان را دارد خواهد داشت. این موضوع به نوعی صریح‌ترین و واضح‌ترین اشاره به عنوان قبلی استودیوی ریسپاون یعنی بازی Titanfall است.

در حال حاضر، این اطلاعات جدید به عنوان شایعه تلقی می‌شوند، اما به نظر می‌رسد احتمال این‌که محتوایی مرتبط با سری Titanfall به بازی Apex Legends، اضافه شود، وجود دارد. Apex Legends در حال حاضر بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

2
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید