شایعه: کنسول نینتندو سوییچ پرو از پردازنده‌ی گرافیکی Nvidia Lovelace بهره خواهد برد

۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۲

طبق گفته‌­های منبع داخلی آگاه، کوپیت کیمی (kopite kimi)، کنسول شایعه شده­‌ی نینتندو سوییچ پرو، از پردازنده‌­های گرافیکی Nvidia Lovelace، که در سال ۲۰۲۲ میلادی وارد بازار می‌­شوند، بهره خواهد برد.
در اوایل هفته جاری گزارش­‌هایی مبنی بر اینکه شایعه­‌ی کنسول جدید نینتندو سوییچ واقعی بوده و در اواخر امسال از آن رونمایی خواهد شد، منتشر شد. این گزارشات همچنین جزئیاتی اولیه مربوط به این کنسول، از جمله پشتیبانی از فناوری گرافیکی DLSS انویدیا (Nvidia) و برخی موارد دیگر را فاش کرد. البته، نینتندو هنوز به طور رسمی این جزئیات را تأیید نکرده است اما معمولاً شایعاتی که از سایت بلومبرگ (Bloomberg) منتشر می‌­شوند، معتبر هستند. اکنون نیز اطلاعات جدیدی در مورد استفاده از پردازنده گرافیکی انویدیا در کنسول­‌های نینتندو سوییچ پرو منتشر شده است.

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط منبع داخلی صنعت تکنولوژی که در توییتر با نام کوپیت کیمی شناخته می‌­شود، کنسول نینتندو سوییچ پرو از پردازنده‌­های گرافیکی Nvidia Lovelace بهره خواهد برد. کیمی به توییتی درباره نینتندو سوئیچ پرو با عبارت “ada” پاسخ داد که اشاره به آدا لاولِیس (Ada Lovelace)، ریاضیدان انگلیسی که اغلب از او به عنوان اولین برنامه­‌نویس رایانه نام می­‌برند، دارد. این در حالیست که قبلاً تأیید شده که پردازنده­‌ی آینده انویدیا Lovelace نام دارد.

9
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید