بازی Call of Duty: Black Ops Cold War امتیازات بیشتری را تا آخر هفته به هواداران می‌دهد

۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۵

تیم سازنده‌ی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در نظر دارد تا امتیازات بیشتری را برای مدتی محدودی به بازی‌بازان هدیه دهد. این اتفاق تا آخر هفته جریان خواهد داشت و بازی‌بازان نباید این فرصت مناسب را از دست بدهند.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال نسخه‌های مختلفی از فرنچایز Call of Duty منتشر شده که تقریبا تمام آن‌ها هم طرفداران خاص خود را داشته است. تازه‌ترین نسخه‌های این سری Call of Duty: Black Ops Cold War و Warzone نام دارد که در سال گذشته به دست بازی‌بازان رسیدند و استقبال بسیار خوبی هم از آن‌ها به عمل آمد. تا این لحظه هم پشتیبانی خوبی از سوی تیم سازنده صورت گرفته است تا بازی‌بازان از تجربه‌ی این دو نسخه خسته نشوند.

استودیوی سازنده‌ی دو بازی Call of Duty: Black Ops Cold War و Warzone در نظر دارد تا افراد بیشتری را به این دو نسخه جذب کرده و به محبوبیت آن اضافه کند. در همین راستا، این تیم هر چند وقت یک بار پاداش‌هایی را برای طرفداران در نظر می‌گیرند تا آن‌ها بیش از پیش به تجربه‌ی برخی از ماموریت‌ها و بخش‌ها بپردازند. امروز هم در خبر خوبی اعلام شد که امتیازات یا همان XPها در این دو نسخه دو برابر شده است و بازی‌بازان در صورت پیروزی در هر بخش می‌توانند پاداش‌های بیشتری را دریافت نمایند. این اتفاق تا پایان هفته یعنی تاریخ ۹ فروردین ۱۴۰۰ (۲۹ مارس ۲۰۲۱ میلادی) رخ خواهد داد و هواداران به هیچ وجه نباید آن را از دست بدهند.

دو بازی Call of Duty: Black Ops Cold War و Warzone در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار دارند. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این دو نسخه، تیم گیمفا مثل همیشه آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهد رساند.

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • bravo6 گفت:

  این بازی مضخرف ترین بازی اکتیویزژن و تریارکه بخش انلاین بازی رو دو بار تو بتا و همین چند وقت پیش پلی دادم حالم ازش بهم خورد
  بخش وارزون رو با سیزن ۱ و ۲ به گند کشیدن حتی ۱ درصد سیزن های قبلی خوب نبود
  سیزن ۱ تا ۶ مدرن وارفر عالی بود
  جالب اینجاس مدرن وارفر تو هالووین بهتر تریارک تونس برا ما حس یه مود زامبی رو القا کنه
  این پشمکا چین با کشتی تو سیزن ۲ اومدن ؟
  اصلا چطور روشون میشه بعد event هالووین اینو بیارن
  من حتی اینفینیت وارفر رو بیشتر این انلاین بازی کردم دیگه خودتون تشخیص بدید چقدر انلاین این چرت بوده که منو از بازی کردن منصرف کرده

  14
  9