لذت‌بخش مانند گذشته؛ نقدها و نمرات Monster Hunter Rise

۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۱

در فاصله‌ی سه روز تا عرضه‌ی Monster Hunter Rise، به‌تازگی نقدها و نمرات این بازی منتشر شده است که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

بازی Monster Hunter Rise اثری در سبک اکشن نقش‌آفرینی است که شرکت کپ‌کام (Capcom) وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را برعهده دارد. این بازی علاوه بر بخش تک‌نفره، از حالت‌های چندنفره‌ی محلی و آنلاین نیز پشتیبانی می‌کند. در حالت‌های تک نفره ، بازیکن با هر دو همراه Palico و Palamute خود به شکار هیولاها می‌رود. در حالت‌های آنلاین ، بازیکنان برای پیوستن به آن‌ها Palico یا Palamute را انتخاب می‌کنند. در این نسخه، حالتی به نام Rampage معرفی می‌شود. Rampage یک حالت بقاست که در آن بازی‌بازان باید از دهکده‌ی اصلی در برابر هجوم هیولاها دفاع کنند. قبل از حمله و حین حمله، بازی‌بازان می‌توانند سلاح‌های خود را تنظیم کنند و به شخصیت‌های غیر بازی‌باز دستور دهند که به هیولاها حمله کنند.

بازی Monster Hunter Rise در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۰ (۲۶ مارس ۲۰۲۱) بر روی نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. این عنوان قرار است در سال ۲۰۲۲ میلادی برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر شود. در ادامه به بررسی نقدها و نمرات این بازی می‌پردازیم.

IGN Japan: 10/10

با وجود آن‌که برخی از المان‌های این سری در Monster Hunter Rise نیز به طور ثابت وجود دارد، اما با معرفی سیستم‌های Wirebug و Switch Skill، عناصر اکشن اصلاح شده نیز شاهد یک چالش تازه در شکار هستیم. حالت جدید Rampage، که در آن بازی‌باز باید همزمان با چندین هیولای بزرگ بجنگد، تعادل و تنوع خیره کننده‌ای را ارائه می‌دهد.

Critical Hit: 9/10

Monster Hunter Rise از ابتدا تا انتها فوق العاده است. این بازی به لطف گرافیک خیره‌کننده بر روی نینتندو سوییچ، حلقه‌ی اعتیاد آور گیم‌پلی، مبارزات دائمی درگیرکننده و محتوای مختلف مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار می‌گیرد. مبارزه در کنار گربه‌ها و سگ‌های غول پیکر جذاب و سرگرم‌کننده است.

Digital Trends: 9/10

اگر شما از طرفداران سبک اکشن نقش‌آفرینی هستید، بازی Monster Hunter Rise همان اثری است که تجربه‌ی آن بر روی نینتندو سوییچ ضروری خواهد بود. به طور کلی این بازی یک تجربه‌ی ارزشمند است.

GamePro Germany: 8.2/10

Monster Hunter Rise تقریباً از همه‌ی جنبه‌ها روند بازی را بهبود می‌بخشد، اما از نظر اتمسفر و همچنین تعادل ایراداتی در آن وجود دارد.

IGN: 8/10

Monster Hunter Rise ایده‌های کلاسیک Monster Hunter را با برخی از بهترین پیشرفت‌ها و مجموعه‌ای از مکانیزم‌های جدید هوشمندانه ترکیب می‌کند. المان‌های جدید سرگرم‌کننده هستند و معرفی Wirebugs و تحرکی که آن‌ها برای هر مبارزه ایجاد می‌کنند بسیار عالی است. این بازی هنوز یک قدم رو به جلو در پیشرفت سری به سمت جهان عادی جدید خواهد بود که جسورانه معرفی شده است.

Eurogamer Italy: 8/10

بازی Monster Hunter Rise یک تجربه‌ی سنتی اما همچنان عمیق و سرگرم‌کننده محسوب می‌شود که از نظر گیم‌پلی به خوبی پیاده‌سازی شده است.

13
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید