DOOM Eternal به‌روزرسانی‌های بیشتری را در سال ۲۰۲۱ دریافت خواهد کرد

۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸

بدون شک بازی DOOM Eternal یکی از بهترین عناوین شوتر اول شخص در سال ۲۰۲۰ به شمار می‌رود. اکنون یک سال از انتشار این بازی فوق‌العاده می‌گذرد، اما با این حال به نظر می‌رسد هنوز کار سازندگان با این اثر تمام نشده است.

مارتی استراتون (Marty Stratton) و هوگو مارتین (Hugo Martin)، تهیه‌کننده‌ی اجرایی و کارگردان DOOM Eternal، با انتشار ویدیویی در توییتر رسمی اید سافتور (id Software) از طرفداران تشکر کردند. آن‌ها بار دیگر اعلام کردند که بسته‌ی الحاقی Ancient Gods پایان کار DOOM Slayer بود که از ریبوت DOOM در سال ۲۰۱۶ معرفی شد. با توجه به این موضوع، به نظر می‌رسد دیگر ارائه‌ی بسته‌های الحاقی در برنامه‌ی اید سافتور نباشد، اما آقای استراتون قول داده است که به‌روزرسانی‌های بیشتری در سال جاری برای DOOM Eternal منتشر شود. ممکن است گفته‌ی وی به ارائه‌ی محتوای جدید برای بخش Battlemode این بازی مربوط باشد.

بازی DOOM Eternal و بسته‌ی الحاقی جدید آن یعنی The Acient Gods Part 2 هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این بازی برای کنسول‌های نسل نهمی پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس نیز در دست توسعه قرار دارد، اما هنوز تاریخ انتشار آن اعلام نشده است.

4
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید