طراح ارشد Cyberpunk 2077 از سی‌دی پراجکت رد جدا شد

۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴

طراح ارشد بخش گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 با انتشار پیامی در توییتر، پس از ۸ سال فعالیت در سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، جدایی خود را از این شرکت تایید کرد.

آقای Andrzej Zawadzki حدود ۸ سال قبل به سی‌دی پراجکت پیوست و به عنوان تستر بخش کنترل کیفیت، کار خود را بر روی بازی The Witcher 3: Wild Hunt آغاز کرد. پس از آن، وی به عنوان طراح ارشد بخش گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 منصوب شد.

جدایی این طراح گیم‌پلی پس از یک سال پر فراز و نشیب برای سی‌دی پراجکت رد اعلام می‌شود. این شرکت پس از تاخیرهای متعدد بازی Cyberpunk 2077، با تهدیدهای مختلفی روبه‌رو شد. با این حال، هنگامی که بازی منتشر شد، از مشکلات مختلفی به خصوص بر روی کنسول‌ها رنج می‌برد. مشکلات بازی بر روی کنسول‌ها موجب شد تا از فروشگاه پلی‌استیشن حذف شود و برخی از بازی‌بازان نسبت به بازپرداخت آن اقدام کنند. سی‌دی پراجکت رد متعهد شده است که مشکلات این بازی را با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های مختلف برطرف نماید. با این حال، مدتی پیش این شرکت مورد حمله‌ی سایبری قرار گرفت و انتشار به‌روزرسانی‌ها به تعویق افتاد.

Zawadzki پس از کار بر روی بسته‌های الحاقی The Witcher 3، کار خود را به عنوان طراح بر روی بازی Cyberpunk 2077 آغاز کرد. وی سپس در مارس ۲۰۲۰، به عنوان طراح ارشد این بازی منصوب گردید. آقای Zawadzki دلیل جدایی‌اش از سی‌دی پراجکت رد و همچنین برنامه‌ی آینده‌ی خود را بیان نکرد.

نسخه‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس بازی Cyberpunk 2077 در دست توسعه قرار دارند و بهینه‌ساز ۱٫۲ این عنوان نیز به‌زودی منتشر خواهد شد. هدف از این به روزرسانی تغییر زمان پاسخگویی پلیس و همچنین بهبود مکانیزم‌های رانندگی و جاخالی دادن است. بسیاری از طرفداران امیدوار هستند که این بازی توسط سی‌دی پراجکت رد و همانند عنوان لغو شده‌ی Anthem NEXT بازسازی شود. حال باید منتظر ماند و دید تا این شرکت چه برنامه‌هایی برای بازی مذکور در نظر خواهد داشت.

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

16
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید