بازی Ready Or Not به صورت دسترسی زودهنگام منتشر خواهد شد

۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵

استودیوی وید اینتراکتیو (VOID Interactive) که در گذشته به معرفی بازی Ready Or Not پرداخته بود، امروز اعلام کرد که این عنوان ابتدا به صورت دسترسی زودهنگام عرضه خواهد شد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئوی تازه‌ای از این اثر منتشر شده است.

Ready Or Not از سری عناوین جالب در سبک تیراندازی است که مدت‌ها قبل معرفی شد و با انتشار چند تصویر و تریلر، عده‌ی زیادی به آن جذب شدند. تیم سازنده‌ی این بازی یعنی وید اینتراکتیو امروز در خبری اعلام کرد که این عنوان ابتدا قرار است به صورت دسترسی زودهنگام به دست هواداران برسد و سپس شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی آن خواهیم بود. بازی‌بازان در وهله‌ی اول قادر هستند تا از برخی از ویژگی‌های نسخه‌ی اصلی بهره برده و لذت ببرند. قابل ذکر است که استودیوی تیم ۱۷ (Team 17) وظیفه‌ی نشر آن را به عهده خواهد داشت.

همان‌طور که اطلاع دارید، حالت‌های گوناگونی در بازی Ready Or Not وجود دارد که از برجسته‌ترین آن‌ها باید به بخش بتل رویال اشاره داشت. بازی‌بازان در این بخش باید به سرزمینی فرود آمده و برای بقا مبارزه کنند. بخش‌های تیمی نیز در این اثر به چشم می‌خورد و این نوع فعالیت از نگاه سازندگان اهمیت زیادی دارد. از خصوصیات جالب این بازی باید به سلاح‌های فراوان و امکان شخصی‌سازی هر یک از کاراکترها اشاره داشت. بنابراین بازی Ready Or Not می‌تواند انتخاب ایده‌آلی برای علاقه‌مندان به ژانر گفته شده باشد.

هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Ready Or Not مشخص نیست، اما پیش‌بینی می‌شود که این اتفاق در آینده‌ای نزدیک رخ خواهد داد. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئوی دیگری از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

5
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید