جزئیاتی از فصل چهارم بازی Fall Guys: Ultimate Knockout منتشر شد

۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۵

همان‌طور که اطلاع دارید، فصل چهارم بازی Fall Guys: Ultimate Knockout از امروز به صورت رسمی آغاز شد. حال جزئیاتی از این فصل در دسترس قرار گرفته است که برای هواداران جالب توجه خواهد بود.

Fall Guys: Ultimate Knockout از سری عناوین جذاب در سبک بتل رویال است که ابتدا اواخر سال گذشته در دسترس قرار گرفت و به سرعت با استقبال خوب بازی‌بازان نیز همراه شد. تیم سازنده تا به حال پشتیبانی بسیار خوبی از این عنوان داشته است. جدا از عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های مختلف، فصول گوناگونی نیز برای این بازی عرضه شده است. فصل چهارم این اثر نیز از امروز در اختیار طرفداران قرار گرفته است که قابلیت‌های جذابی را به بازی می‌آورد. بنابراین در صورتی که از دوستداران این بازی هستید، این فصل را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که دو استودیوی مدیاتونیک (Mediatonic) و دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته‌اند.

به گفته‌ی تیم سازنده، فصل چهارم بازی Fall Guys: Ultimate Knockout بیشترین محتوا را در میان فصول این اثر در خود دارد. چند نقشه به منوی این بازی اضافه شده است و بازی‌بازان قادر هستند تا از آن‌ها لذت ببرند. این نقشه‌ها بیشتر به امور گروهی مرربوط می‌شوند و طرفداران باید در این گونه فعالیت‌ها شرکت داشته تا به دور بعدی صعود کنند. ضمنا تاج‌های جدیدی برای قهرمانان به بازی اضافه شده است که نباید آن‌ها را نادیده گرفت. نقشه‌های جدید بازی هم‌اکنون با نام‌های Skyline Stumble، Hoverboard Heroes، Basketfall، Short Circuit، Power Trip، Big Shots و Roll On قابل تجربه هستند.

بازی Fall Guys: Ultimate Knockout در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. سایر نسخه‌های این بازی شامل نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس نیز در آینده‌ای نزدیک عرضه خواهند شد. پس در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید