کپکام امید زیادی به بازی Monster Hunter Rise دارد

۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۵

طی مصاحبه‌ای که امروز با اعضای شرکت کپکام (Capcom) صورت گرفت، آگاه شدیم که آن‌ها نسبت به بازی Monster Hunter Rise بسیار امیدوار هستند.

همان‌طور که در جریان هستید، تا به حال نسخه‌های مختلفی از سری Monster Hunter بر روی پلتفرم‌های گوناگون در دسترس قرار گرفته است و نباید تاثیر آن‌ها در سرگرم شدن بازی‌بازان را نادیده گرفت. شما در این نسخه‌ها باید هدایت شخصیت‌های قدرتمندی را به دست گرفته و به شکار هیولاها و موجودات عجیب و غریب بپردازید. تازه‌ترین نسخه‌ی این سری Monster Hunter Rise نام دارد که تنها تا سه روز دیگر به دست هواداران خواهد رسید. تا کنون تصاویر، تریلرها و اطلاعات فراوانی از این نسخه منتشر شده است و درصد قابل توجهی از افراد نیز برای تجربه‌ی آن مشتاق هستند. یک دمو نیز برای این عنوان عرضه گردید که باعث آشنایی بیشتر بازی‌بازان شد.

جالب است بدانید که این اولین نسخه از فرنچایز Monster Hunter است که به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار می‌گیرد. حال امروز مطلع شدیم که تیم سازنده برای آینده‌ی این اثر بسیار خوش‌بین است و اعتقاد دارد که محبوبیت آن به اندازه‌ی Monster Hunter World خواهد بود. در ادامه بخشی از مصاحبه‌ی اعضای این شرکت را با هم می‌خوانیم:

مطمئن هستیم که بازی Monster Hunter Rise به موفقیت بزرگی دست پیدا خواهد کرد و نسخه‌های زیادی از آن به فروش خواهد رفت. حتی این بازی ممکن است رکورد فروش عنوان Monster Hunter World را بزند.

اگر از هواداران سری Monster Hunter باشید، حتما می‌دانید که بیش از ۱۵ میلیون نسخه از بازی Monster Hunter World به فروش رفت و تمام این آمار به سال ۲۰۲۰ مربوط می‌شود. البته یک بسته الحاقی بزرگ تحت عنوان Iceborn نیز برای آن منتشر گردید که چهار میلیون بار توسط بازی‌بازان خریداری شد. با توجه به این که محبوبیت کنسول نینتندو سوییچ در ماه‌های اخیر افزایش یافته است و بسیاری از بازی‌بازان برای تجربه‌ی آثار انحصاری نسبت به خرید آن اقدام می‌کنند، پیش‌بینی می‌شود که Monster Hunter Rise نیز به فروش بسیار خوبی دست پیدا کند.

پشتیبانی شرکت کپکام از آثارش هم همیشه خوب بوده است و بدون شک این اتفاق برای Monster Hunter Rise نیز رخ خواهد داد. در نهایت باید صبر کرد و دید که سرنوشت این نسخه چه خواهد شد. این عنوان قرار است در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۰ (۲۶ مارس ۲۰۲۱ میلادی) به دست طرفداران برسد.

 

2
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید