فردا شخصیت جدیدی به بازی Tekken 7 اضافه خواهد شد

۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۱

به تازگی شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) بر روی حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که جدیدترین مبارز بازی Tekken 7 در یک بسته الحاقی، هفته‌ی جاری در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

با وجود انتشار بیش از شش سال پیش، بازی مبارزه‌ای Tekken 7 همچنان به روزرسانی‌های نسبتاً منظمی را دریافت می‌کند. حال بازی‌بازان قرار است به زودی به یک شخصیت و مرحله‌ی جدید که در قالب یک بسته الحاقی عرضه خواهند شد، دسترسی یابند. طبق اعلام بندای نامکو، این محتویات جدید از فردا به صورت عمومی منتشر خواهند شد. مبارز جدید Lidia Sobieska نام خواهد داشت و به عنوان چهاردهمین مبارز الحاقی به فهرست شخصیت‌های بازی Tekken 7 افزوده خواهد شد. با اضافه شدن این مبارز، تعداد شخصیت‌های قابل بازی به عدد ۵۳ خواهد رسید.

شرکت بندای نامکو همراه با معرفی این شخصیت، تریلر جدیدی را برای علاقه‌مندان منتشر کرد که به نشان دادن سبک مبارزه‌ی شخصیت جدید و قابلیت‌های وی خواهد پرداخت. این شخصیت از حرکات و کمبوهای بسیار سریع برخوردار بوده و می‌تواند حملات متوالی و گسترده‌ای را داشته باشد. همچنین در ویدئوی منتشر شده، بازی‌بازان قادر خواهند بود نگاهی به مرحله‌ی جدید بازی تحت عنوان Island Paradise داشته باشند که به نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان در طراحی آن از مرحله‌ی ساحل در نسخه‌ی چهارم الهام گرفته‌اند.

طبق اطلاعات منتشر شده، مبارز جدید که Lidia Sobieska نام دارد، هویتی لهستانی داشته و چندین مرتبه قبل از معرفی کامل نیز به او اشاراتی شده بود. همان‌طور که در تریلر معرفی این مبارز می‌توان دید، وی قادر خواهد بود به زبان لهستانی صحبت کند و باعث تنوع بیشتر شخصیت‌های در دسترس خواهد بود.

در پایان شما می‌توانید تریلر محتویات جدید بازی Tekken 7 را مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

9
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید