شایعه: بازی Forza Horizon 5 همچنان برای عرضه در سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده است

۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۸

شرکت مایکروسافت سال گذشته از بازی Forza Motorsport رونمایی کرد و به دلیل معرفی این اثر، جزئیات فاش شده مربوط به عرضه‌ی یک Forza قبل از این بازی کمی عجیب به نظر می‌رسد، اما گویا پلی‌گراوند گیمز (Playground Games) قصد دارد پروژه خود را زودتر از بازی در دست ساخت توسط Turn 10 به انتشار برساند. با توجه به صحبت‌های اخیر جف گراب (Jeff Grubb)، ویراستار وبسایت گیمز‌بیت (GamesBeat)، بازی Forza Horizon 5 با یک رونمایی ناگهانی در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد.

این گزارش در یکی از پادکست‌های جف گراب مطرح شد و برای مدتی نام Forza Horizon 5 در فضای مجازی دیده نمی‌شد، اما روز گذشته یکی از کاربران توییتر این سوال را از گراب مطرح کرد که “آیا Forza Horizon 5 همچنان برای عرضه در سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته شده است؟” و گراب پاسخی مثبت داد و گفت که اینچنین فکر می‌کند. همان‌طور که می‌دانید این جزئیات تنها در سطح یک شایعه اعتبار دارند، اما مایکروسافت مدتی پیش اعلام کرده بود که چندین بازی رونمایی نشده برای عرضه در سال ۲۰۲۱ تدارک دیده است و Forza Horzion 5 می‌تواند یکی از این آثار باشد.

ما در پاییز امسال شاهد Halo Infinite خواهیم بود و از طرفی گزارش‌ها به ما می‌گویند که احتمال عرضه Starfield در اواخر سال ۲۰۲۱ نیز وجود دارد. اگر همه چیز به خوبی پیش برود و این آثار با تاخیر مواجه نشوند، نیمه دوم سال ۲۰۲۱ برای طرفداران ایکس‌باکس جذاب خواهد بود.

28
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید