ظاهراً بازی Fable براساس یک موتور جدید ساخته می‌شود

۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۱

اطلاعات تازه‌ی منتشر شده در یک فهرست شغلی نشان می‌دهد که نسخه‌ی جدید Fable با استفاده از یک موتور شخصی‌سازی شده و منحصر به فرد در دست توسعه است.

از زمان معرفی بازی Fable در تابستان گذشته، اطلاعات بسیار کمی از این اثر به اشتراک گذاشته شده است. این بازی توسط استودیوی پلی‌گراند گیمز (Playground Games)، سازنده‌ی سری Forza Horizon در دست توسعه قرار دارد. با این حال، تاکنون تعدادی از توسعه‌دهندگان برجسته‌ی صنعت بازی برای توسعه‌ی نسخه‌ی جدید Fable به پلی‌گراند گیمز پیوسته‌اند.

به نظر می‌رسد همانند سری Forza Horizon، نسخه‌ی جدید Fable نیز از یک موتور داخلی ویژه استفاده می‌کند. به‌تازگی پلی‌گراند گیمز در وب‌سایت خود یک آگهی شغلی را منتشر کرده که به صریح از کار با یک موتور شخصی‌سازی شده نام برده شده است. اگرچه نام بازی Fable در این لیست دیده نمی‌شود، اما به نظر می‌رسد که به این عنوان اشاره دارد. هرچند اخیراً نیز شایعاتی در خصوص بازی Forza Horizon 5 نیز منتشر شده است.

بازی Fable در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد، اما هنوز تاریخی برای انتشار آن اعلام نشده است. مایکروسافت در ماه ژوئن قرار است یک رویداد مرتبط با بازی‌های ایکس‌باکس را برگزار نماید و این احتمال وجود دارد که اطلاعات جدیدی از بازی Fable منتشر شود.

37
3
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید