بازی In Rays of the Light در دسترس قرار گرفت

۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۰

تیم سازنده‌ی بازی In Rays of the Light همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز این عنوان را در اختیار بازی‌بازان قرار داد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بافراد، تریلری از این بازی نیز در دسترس قرار گرفته است.

In Rays of the Light را باید از سری عناوین جذاب و دوست‌داشتنی در سبک داستان محور به حساب آورد که در گذشته معرفی شد و با انتشار چند تصویر و یک تریلر، عده‌ی زیادی را به خود جذب کرد. در این بازی که به دست سرجی نوسکو (Sergey Noskov) توسعه یافته است، شما باید به سرزمینی نفرین شده و عجیب و غریب قدم گذاشته و از راز درون آن با خبر شوید. اتفاقات زیادی در این سرزمین رخ داده و آن را به مکانی تقریبا متروکه تبدیل کرده است. حال شما باید نهایت تلاش خود را انجام داده و پرده از اسرار آن بردارید. حتما اطلاع دارید که در این نوع از بازی‌ها، معماهای فراوانی پیش روی بازی‌بازان قرار می‌گیرد تا آن‌ها را حل کرده و پیشروی داشته باشند. گفتنی است که توسعه‌ی دهنده‌ی فوق تا به حال آثار زیادی را در این سبک خلق کرده و در مجموع در این زمینه موفق بوده است.

از ویژگی‌های قابل توجه بازی In Rays of the Light باید به موسیقی‌های رمزآلود و جذاب اشاره کرد. جالب است بدانید که این بازی در واقع نسخه‌ای از اثری به نام The Little Remake است که سال گذشته بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته بود. حال امروز تریلری هم از این بازی منتشر شده است تا بازی‌بازان بتوانند تفاوت میان این دو نسخه را مشاهده نمایند. استودیوی سامتایز یو (Sometimes You) هم وظیفه‌ی نشر آن را به عهده دارد.

بازی In Rays of the Light در حال حاضر بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ قابل تجربه است. همان‌طور که گفته شد، امروز تریلری از این نسخه منتشر شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

5
1
برچسب‌ها:

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید