بازی Rustler به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت

۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۷

بازی Rustler به صورت دسترسی زودهنگام عرضه شد و نسخه‌ی اصلی آن قرار است در آینده‌ای نزدیک بر روی پلتفرم‌های گوناگونی منتشر گردد. حال امروز به منظور آشنایی هر چه بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این عنوان در دسترس قرار گرفته است.

Rustler از سری عناوین جذاب در سبک جهان‌باز و اکشن است که معرفی و ساخت آن در گذشته صورت گرفت و با استقبال خوبی از سوی علاقه‌مندان به این ژانر همراه شد. شما در این بازی باید هدایت شخصیتی قدرتمند را به دست گرفته و در قرون وسطی حضور پیدا کنید. امکان دزدیدن اسب‌ها، مبارزه با دشمنان و مردم و به طور کلی انجام ماموریت‌های متنوع در این بازی وجود دارد. جالب است بدانید که این بازی و سبک آن را با نسخه‌های آغازین فرنچایز GTA مقایسه می‌کنند و به آن لقب Grand Theft Horse را هم داده‌اند. حال باید دید که این بازی به چنین محبوبیتی خواهد رسید یا خیر. گفتنی است که دو شرکت جاتسو گیمز (Jutsu Games) و مودوس گیمز (Modus Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

بدیهی است که شما در بازی Rustler می‌توانید تصمیمات زیادی گرفته و به اماکن مختلفی وارد شوید. همچینن قادر هستید تا قانون‌شکنی کنید؛ البته در این صورت باید با مامورها نیز مبارزه داشته باشید. سلاح‌های سرد مختلفی برای نبرد در اختیارتان قرار می‌گیرد که نباید از تاثیر آن‌ها غافل شوید. از دیگر ویژگی‌های برجسته‌ی این بازی هم باید به موسیقی‌های هیجان‌انگیز اشاره داشت که احتمالا بازی‌بازان را به وجد آورد. بد نیست بدانید که نسخه‌ی دسترسی زودهنگام این بازی در حال حاضر با قیمت ۲۵ دلار بر روی استیم قابل تجربه است و بخش‌های فراوانی را هم در پیش روی بازی‌بازان قرار می‌دهد. سایر نسخه‌های این اثر شامل پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی نیز امسال در تاریخی نامشخص عرضه خواهد شد.

همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز تریلر جالبی از بازی Rustler در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

7
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید