نسخه‌ی فیزیکی بازی Brothers: A Tale of Two Sons برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۸

بازی Brothers: A Tale of Two Sons از عناوین محبوبی بود که سرانجام دو سال قبل بر روی کنسول نینتندو سوییچ نیز در دسترس قرار گرفت. حال امروز در خبر خوبی آگاه شدیم که عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ در دستور کار قرار گرفته است و این اتفاق در آینده‌ای نزدیک رخ خواهد داد.

Brothers: A Tale of Two Sons از سری عناوین خاطره‌انگیز در سبک داستان محور است که ابتدا در سال ۲۰۱۳ میلادی به دست بازی‌بازان رسید و خیلی سریع استقبال خوبی از آن به عمل آمد. نخستین پلتفرم‌های مقصد این بازی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و گوشی‌های هوشمند بودند و به دلیل محبوبیت بالای آن، شاهد عرضه‌ی نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز بودیم. در نهایت این عنوان اواسط سال ۲۰۱۹ میلادی بر روی کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه شد که واکنش خوب افراد را در بر داشت. قابل ذکر است که هیزلایت (Hazelight) وظیفه‌ی ساخت آن را به عهده داشته است.

جالب است بدانید که پشتیبانی تیم سازنده از بازی Brothers: A Tale of Two Sons همچنان ادامه دارد و هر چند وقت یک بار شاهد انتشار اخباری پیرامون آن هستیم. حال قرار است نسخه‌ی فیزیکی این اثر برای کنسول نینتندو سوییچ نیز در دسترس قرار گیرد تا هواداران بتوانند از آن استفاده کنند. ابتدا ۵ هزار نسخه برای این کنسول ساخته خواهد شد و در صورت استقبال بیشتر بازی‌بازان، سازندگان تصمیم به تولید نسخه‌های بیشتری خواهند گرفت. این نسخه قرار است در تاریخ ۵ فروردین ۱۴۰۰ (۲۵ مارس ۲۰۲۱ میلادی) به دست علاقه‌مندان برسد و وظیفه‌ی انتشار آن‌ها را هم شرکت سوپر ریر گیمز (Super Rare Games) بر عهده خواهد داشت. حال باید منتظر بود و دید که آمار فروش این نسخه‌ها به چه صورت خواهد بود.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Brothers: A Tale of Two Sons، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید