ماد جدید The Last of Us Part II به بازی‌بازان اجازه می‌دهد در نقش جوئل بازی کنند

۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۱
The Last of Us Part 2

با این که میزان محبوبیت ماد‌ها برای عناوین کنسولی قابل مقایسه با عناوین رایانه‌های شخصی نیست، اما این دلیل نمی‌شود که ماد سازان از اعمال تغییرات و یا اضافه کردن ویژگی‌های خود به بازی‌های کنسولی خودداری کنند. اخیراً یوتیوبری به نام Smasher248 ویدئویی از ماد جدید خود منتشر کرده است که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد عنوان The Last of Us Part II را در نقش جوئل، شخصیت اصلی نسخه‌ی اول، تجربه کنند.

ماد Smasher248 با جایگزین کردن مدل شخصیت جوئل در بازی The Last of Us Part II به عنوان شخصیت قابل بازی، به شما اجازه می‌دهد تا در نقش این شخصیت محبوب در اطراف دنیای بازی به اکتشاف پرداخته و با دشمنان مختلف مبارزه کنند. ویدئوهای منتشر شده از Smasher248، شخصیت جوئل را در مناطق مختلف بازی از جمله Eastbrook Elementary و Watchtower Gate از Seattle Day 1 نشان می‌دهند. همچنین از آن‌ جایی که چندین نوع از مدل شخصیت جوئل نظیر مدل جوان این شخصیت از بازی The Last of Us وجود دارند، شما می‌توانید در طول تجربه‌ی بازی ظاهر خود را نیز تغییر دهید.

با توجه به ویدئو‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد که Smasher248 هنوز در حال آزمایش این ماد در شرایط مختلف مانند نبرد‌های متعدد بازی است. پس احتمال دارد که هنوز زمان نسبتاً زیادی تا عرضه‌ی عمومی آن باقی مانده باشد. به هر حال، شما می‌توانید در ادامه عملکرد این ماد را تماشا کنید.

بازی The Last of Us Part II هم‌اکنون بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

ویدئوی اول:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

ویدئوی دوم:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

20
4
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید