توییت جدیدی در حساب رسمی S.T.A.L.K.E.R 2 قرار گرفت

۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۰

روز گذشته، توسعه‌دهنده‌ی S.T.A.L.K.E.R 2، تصاویر هنری تازه‌ای را در حساب رسمی این بازی در توییتر منتشر کرد. همچنین، از برگزاری رویدادی مختص عناوین مستقل ایکس‌باکس خبر داد، که اتفاقا بازی مذکور هم در آن حضور دارد.

در توییتی که روز گذشته در حساب رسمی S.T.A.L.K.E.R 2 در توییتر قرار گرفت، به حضور این بازی در رویدادی که در تاریخ ۶ فروردین ماه ۱۴۰۰ (۲۶ مارس ۲۰۲۱) برگزار می‌شود، اشاره شد. توسعه‌دهنده‌ی بازی موردبحث در این توییت اعلام کرد که ویدئوی جدیدی از بازی به نمایش گذاشته نخواهد شد. هرچند، به نظر می‌رسد که توسعه‌دهنده‌ی بازی قصد دارد انتظارات طرفداران برای اتفاقات رویداد آخر این هفته را بررسی کند.

ظاهرا در ابتدا این توییت حاوی ویدئویی محرمانه از نمایش بخشی از بازی بوده است. البته این ویدئو باید به سرعت حذف شده باشد، چراکه در وب‌سایت‌هایی که انتظار می‌رفت ویدئوی مذکور را منتشر کنند، هیچ اثری از آن نیست. احتمالا تیم توسعه‌ی بازی نگران بوده است که انتشار این ویدیو، باعث شود طرفداران گمان کنند چیزهای بیشتری هم در رویداد پیش‌رو به نمایش گذاشته خواهد شد. که این‌طور نیست. به گفته‌ی تیم توسعه، در سال ۲۰۲۱ جزئیات بیشتری از این عنوان منتشر خواهد.

همچنین در توییت مذکور تصاویر هنری زیر هم قرار گرفتند.

عنوان S.T.A.L.K.E.R 2 برای ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس و رایانه‌های شخصی معرفی شده است.

28
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید