توسعه دهندگان سری Tomb Raider برای توسعه‌ی بازی جدید AAA خود دست به استخدام نیرو زده‌اند

۳۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۴
Crystal Dynamics

استودیوی کریستال داینمیکس (Crystal Dynamics)، که توسعه دهندگان سه گانه‌ی محبوب Tomb Raider نیز هستند، در حال حاضر برای پروژه‌ی بعدی خود که یک بازی AAA و عظیم خواهد بود، درحال استخدام نیرو هستند. همچنین بر طبق گزارشات منتشر شده قرار است تا این بازی در استودیوی  کریستال داینمیکس در شهر رد وود (Redwood City) ایالت کالیفرنیا، ساخته شود.

به تازگی، کریستال داینمیکس تأیید کرده است که آن‌ها در حال کار بر روی بازی بعدی سری پرطرفدار Tomb Raider هستند که البته هنوز هیچ چیز خاصی از آن ساخته نشده و همچنان در مراحل بسیار ابتدایی تولید قرار دارد. بنابراین می‌توان مطمئن بود که به این زودی‌ها قرار نیست تا خبری از یک Tomb Raider جدید منتشر شود و حالا حالاها باید منتظر بمانیم.

با این همه، کریستال داینمیکس دست خالی نیست. بر طبق سخنان توسعه دهندگان این استودیو، علاوه بر توسعه‌ی بازی بعدی سری Tomb Raider، به نظر می‌رسد که توسعه دهندگان یک عنوان دیگر را نیز در دست ساخت دارند که قرار است تا یک بازی عظیم باشد. البته این عنوان در دست توسعه نیز همچنان در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و چیزهای زیادی از آن منتشر نگردیده است.

همیشه در هنگام توسعه‌ی عناوین جدید، استودیوها لیستی از شغل‌های مورد نیاز خود را به بیرون ارائه می‌دهند که می‌تواند تا حدودی تایید کند که یک بازی جدید در دست توسعه است و اگر خوش شانس باشیم، حتی می‌توان از لیست شغل‌های موردنیاز یک استودیو، نوع بازی در دست ساخت را نیز حدس زد. حال طبق آخرین لیست شغلی منتشر شده از کریستال داینمیکس، این استودیو در حال حاضر بر روی یک بازی جدید AAA کار می‌کند که در حال حاضر در مراحل ابتدایی روند توسعه قرار دارد و به همین دلیل برای توسعه‌‌ی این بازی دست به استخدام نیروهای تازه زده‌اند. شایان ذکر است که این لیست شغلی به جذب یک طراح صحنه‌های گرافیکی و فیلمبردار ماهر اشاره می‌کند که متاسفانه چیز زیادی از محتوای بازی را فاش نمی‌سازد.

آیا این قرار است تا یک بازی جدید سری Tomb Raider باشد که می‌خواهد تا یک بار دیگر و با داستانی تازه و متفاوت از قبل ما را با لارا کرافت همراه کند؟ خب، پاسخ دادن به این پرسش واقعا سخت است و نمی‌توان حداقل تا زمان انتشار جزئیاتی بیشتر هیچ حدس خاصی زد و احتمالا باید تا زمان عرضه‌ی آن چند سالی را در انتظار سر کنیم.

ناشر سری بازی‌های بازی‌های Tomb Raider، شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix)، اعلام کرده که به زودی اخبار جدیدی از این سری منتشر خواهد شد، اما همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم، به احتمال بسیار زیاد خبری از بازی جدید مجموعه‌ی Tomb Raider نخواهد بود و باید فعلا در انتظار به سر نماییم.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در این مورد چیست؟ انتظاراتتان از بازی بعدی Tomb Raider چیست و دوست دارید این بازی چه تغییراتی داشته باشد؟ با ما به اشتراک بگذارید.

13
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید