بازی‌بازان Assassin’s Creed Valhalla مشکلات جدیدی را گزارش داده‌اند

۳۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵

به نظر می‌رسد پس از انتشار آخرین به‌روزرسان بازی Assassin’s Creed: Valhalla توسط شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft)، برخی بازی‌بازان با مشکلات زیادی مواجه شده‌اند.

عنوان Assassin’s Creed: Valhalla پس از عرضه توانست از محبوبیت بالایی برخوردار شود و برای شرکت یوبی‌سافت موفقیت‌های تجاری بسیاری را رقم زند. با این حال این بازی از زمان عرضه تاکنون درگیر مشکلات و باگ‌های بسیار بود که برخی از آن‌ها به تجربه‌ی بازی‌بازان آسیب‌های جدی وارد کردند. حال به تازگی به‌روزرسان جدیدی برای بازی Assassin’s Creed: Valhalla منتشر شد که طبق گزارش بازی‌بازان، پس از دریافت آن مشکلاتی به مانند کرش‌ و توقف بازی رخ خواهد داد.

طبق اطلاعات منتشر شده، بازی‌بازان پس از دریافت به‌روزرسان نسخه‌ی ۱٫۲٫۰ هنگامی که به منطقه‌ی Ravensthorpe برسند، با کرش مواجه می‌شوند. به نظر می‌رسد این مشکل بیشتر برای کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ رخ داده است و بازی‌بازان بارها خطای CE-34878-0 را مشاهده کرده‌اند.

در همین راستا اخیرا وب‌سایت Tech Gosunoob در مورد روش‌های غلبه بر خرابی‌های بازی Assassin’s Creed Valhalla مقاله‌ای را منتشر کرده و راه حل‌هایی به مانند راه‌اندازی مجدد کنسول، پاک کردن حافظه‌ی پنهان، جدا کردن کابل برق به مدت ۶۰ ثانیه یا غیر فعال‌سازی برخی حالت‌ها را به بازی‌بازان پیشنهاد داده است. باید توجه داشت که به‌روزرسان جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla محتویات آرایشی و ظاهری جدید و منحصر به فردی را به فستیوال جدید منطقه‌ی Ravensthorpe خواهد افزود و بازی‌بازان باید برای دست‌یابی به آن‌ها، در این فستیوال شرکت نمایند.

عنوان Assassin’s Creed Valhalla هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

14
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید