جزئیات به‌روزرسان دموی آزمایشی Outriders منتشر شد

۳۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷

به تازگی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) در یک خبر به بیان جزئیات جدیدی در مورد به‌روزرسان آینده‌ی نسخه‌ی دموی آزمایشی بازی Outriders پرداخت که قرار است به رفع بسیاری از مشکلات و باگ‌های مربوط به بخش Inventory بپردازد.

Outriders جدیدترین بازی استودیوی پیپل کن فلای (People Can Fly) است که هنوز مراحل توسعه‌ی خود را سپری می‌کند. با این حال استودیوی سازنده در ماه گذشته یک نسخه‌ی دموی آزمایشی از این عنوان تیراندازی مشارکتی را در اختیار علاقه‌مندان قرار داد. بازی‌بازان قادر هستند به صورت رایگان به تجربه‌ی این نسخه پرداخته و مشکلات و پیشنهادات خود را جهت بهبود بازی به تیم توسعه گزارش دهند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی Outriders، به نظر می‌رسد به‌روزرسان جدیدی برای نسخه‌ی دموی آزمایشی عرضه شده است که به رفع یکی از بزرگترین باگ‌های گزارش شده توسط بازی‌بازان خواهد پرداخت. این باگ به صورت ناگهانی تمامی محتویات و آیتم‌های موجود در Inventory بازی‌بازان را پاک می‌کرد و ادامه‌ی روند بازی برای افراد را غیر ممکن می‌ساخت. در همین راستا هفته‌ی گذشته شرکت اسکوئر انیکس خبر از انتشار یک به‌روزرسان جدید داد که به صورت کامل به رفع این مشکل می‌پرداخت. حال استودیوی سازنده اعلام کرد که جدیدترین به‌روزرسان بازی Outriders جهت اطمینان از رفع کامل مشکلات مربوط به Inventory خواهد بود و تحت عنوان Extra Safeguard در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرد.

بازی Outriders قرار است در تاریخ ۱۲ فروردین ماه ۱۴۰۰ (۱ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد.

2
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید