به‌روزرسانی ۲٫۴٫۵۴ بازی Godfall منتشر شد

۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰

استودیوی سازنده‌ی بازی Godfall همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی این عنوان را در اختیار هواداران قرار داد. این به‌روزرسانی محتویات جالبی را به بازی اضافه می‌کند که بازی‌بازان نباید آن‌ها را از دست بدهند.

Godfall را باید از سری عناوین جالب در سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی به حساب آورد که ابتدا در سال ۲۰۲۰ میلادی در دسترس قرار گرفت و عده‌ای از بازی‌بازان از آن لذت بردند. تیم سازنده نیز تا به حال پشتیبانی نسبتا خوبی از این عنوان داشته و به عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی گوناگون پرداخته است. البته این بازی در ابتدای انتشار با انتقادهایی هم همراه شد و به همین دلیل، سازندگان در حال رفع ایرادات مختلف آن هستند. حال باید منتظر بود و دید که سرنوشت این اثر چه خواهد شد. بنابراین در صورتی که از دوستداران این ژانرها هستید، Godfall انتخاب نسبتا خوبی برای شما خواهد بود. گفتنی است که دو استودیوی کنترپلی گیمز (Counterplay Games) و گیرباکس (Gearbox) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته‌اند. چندی پیش هم یک به‌روزرسانی تازه برای این عنوان منتشر شد که محتویاتی نظیر آیتم‌های جدید را به آن آورد.

تیم سازنده چند روز قبل از انتشار یک به‌روزرسانی دیگر برای بازی Godfall خبر داده بود. حال این به‌روزرسانی بر روی تمام پلتفرم‌ها در دسترس قرار گرفته است که بیشتر بر روی رفع ایراداتی همچون باگ‌ها و گلیچ‌های گزارش شده تمرکز دارد. در چند روز اخیر باگ‌ها و نواقص زیادی در این بازی به چشم خورده بود و به همین دلیل، هواداران خواستار برطرف ششدن آن‌ها بودند. همچنین این به‌روزرسانی چند آیتم و سلاح جدید را با خود به بازی آورده است تا طرفداران با تنوع بیشتری مواجه شوند. پس به نظر می‌رسد که دریافت و اعمال آن برای تمام هواداران بازی Godfall الزامی خواهد بود.

بازی Godfall در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۵ قابل تجربه است. به نظر می‌رسد که استودیوی سازنده در آینده چند به‌روزرسانی دیگر را هم در دسترس قرار خواهد داد و در صورت دریافت اخبار بیشتر در این زمینه، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

7
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید