تریلر جدیدی از بازی Outriders در دسترس قرار گرفت

۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶

تیم سازنده‌ی بازی Outriders که این روزها سخت مشغول انتشار اطلاعات فراوانی پرامون این اثر است، امروز هم دست به کار شد و ویدئویی بسیار جالب در این مورد را عرضه کرد. این تریلر بیشتر برای آشنایی بازی‌بازان با این عنوان ساخته شده است.

Outriders از سری عناوین هیجان‌انگیز در ژانرهای تیراندازی و نقش‌آفرینی به صورت چندنفره است که چند ماه قبل معرفی شد و با عرضه‌ی چند تصویر و ویدئو، عده‌ی زیادی را به خود جذب کرد. حالت‌های گوناگونی در منوی این اثر به چشم می‌خورد که تجربه‌ی هر کدام می‌تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد. از دیگر خصوصیات این عنوان نیز باید به شخصیت‌ها، سلاح‌ها و مهارت‌های مختلف اشاره داشت تا بازی‌بازان را سرگرم کند. به نقل از سازندگان، تنوع در سلاح‌های نسخه‌ی اصلی این بازی بسیار زیاد است و این می‌تواند از نقاط قوت آن به حساب بیاید. ضمنا امکان شخصی‌سازی نیز برای بازی‌بازان فراهم است.

بازی Outriders داستانی طولانی هم در خود دارد و برای به پایان بردن مراحل آن به زمان زیادی نیاز خواهید داشت. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این ژانرها هستید، Outriders را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که دو استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) و پیپل کن فلای (People Can Fly) سازنده و ناشر این اثر هستند. چند روز قبل هم گفته شد که این بازی در روز نخست انتشار خود بر روی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس در دسترس قرار می‌گیرد. فعلا هم یک دمو از این بازی به صورت رایگان قابل تجربه است و به بازی‌بازان امکان می‌دهد تا از برخی از حالت‌ها و ماموریت‌های نسخه‌ اصلی بهره برده و به طور کلی تصمیم‌گیری بهتری در مورد خرید آن در آینده داشته باشند.

همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئوی دیگری از گیم‌پلی بازی Outriders در دسترس قرار گرفته است که به بخش‌هایی از داستان آن هم می‌پردازد. این تریلر نحوه‌ی زندگی اندک انسان‌هایی را به تصویر می‌کشد که به بر روی سیاره‌ی زمین به سختی برای بقا مبارزه می‌کنند. ضمنا این تریلر به توانایی‌های بعضی از شخصیت‌ها اشاره دارد و در مجموع می‌تواند راهنمای خوبی برای بازی‌بازان به حساب بیاید. مطمئنا برنامه‌های تیم سازنده برای معرفی بازی Outriders به هیمن جا ختم نمی‌شود و در روزهای آینده‌ نیز باید منتظر اخبار بیشتری از سوی آن‌ها باشیم.

بازی Outriders قرار است در تاریخ ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ (۱ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار گیرد. انتشار این عنوان بر روی پلتفرم‌های مختلف هم می‌تواند زمینه‌ساز کسب محبوبیت‌های فراوان باشد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند. در پایان می‌توانید تریلر گفته شده را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

11
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید