اید سافتور می‌تواند در آینده داستان‌های زیادی را در دنیای DOOM روایت کند

۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۷

قسمت دوم بسته الحاقی The Ancient Gods هم‌اکنون در دسترس قرار دارد و طرفداران DOOM Eternal می‌توانند دنباله‌ی داستان DOOM Slayer را تجربه کنند. همان طور که می‌دانید، این بسته به داستان نبرد DOOM Slayer و نیرو‌های جهنمی پایان خواهد داد. حال سوالی که مطرح می‌شود این است؛ این سری محبوب در آینده بر روی چه چیزی تمرکز خواهد کرد؟

هوگو مارتین (Hugo Martin)، کارگردان DOOM Eternal، در طی مصاحبه‌ای با Polygon اعلام کرد که هنوز داستان‌های زیادی در دنیای DOOM هستند که ارزش روایت کردن را دارند. اگرچه اید سافتور (id Software) هم‌اکنون در حال آماده کردن نسخه‌ی نسل بعدی DOOM Eternal برای پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس است، اما به نظر می‌رسد که توسعه‌دهندگان از همین حالا در حال فکر کردن به ایده‌های جدیدی برای آینده‌ی این مجموعه هستند.

آیا می‌توانیم داستانی در مورد زمانی که Doom Slayer برای اولین بار به همراه Sentinel‌ها به آن مکان رسید، روایت کنیم؟ چیزی مانند یک ستینگ قرون وسطایی یا فانتزی؟ من فکر می‌کنم که با تجربه‌ی بسته الحاقی، شما می‌توانید اشاره‌های زیادی را در مورد کار‌هایی که می‌توانیم در آینده انجام دهیم، مشاهده کنیم. باز هم باید تکرار کنم، زمان تقریباً بر روی قهرمان ما هیچ تاثیری ندارد. منظورم این است که او نامیرا است. پس ما می‌توانیم داستان‌های زیادی را روایت کنیم.

مارتین در ادامه این موضوع را بدین شکل توصیف کرد:

مثل این است که سم ریمی (Sam Raimi) بودجه‌ی یک فیلم Transformersرا برای ساخت دنباله‌ی The Evil Dead دریافت کند؛ DOOM برای ما چنین چیزی است.

بازی DOOM Eternal هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و استیدیا در دسترس قرار دارد.

10
2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید