دموی دوم Resident Evil Village شامل محتویات نسخه‌ی نهایی بازی می‌شود

۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۴

اگرچه بازی Resident Evil Village برای عرضه در ماه مه امسال در نظر گرفته شده است، اما تا آن زمان باز هم شاهد نمایش‌های جدیدی از ساخته‌ی مورد انتظار کپکام (Capcom) خواهیم بود. علاوه بر استریم زنده‌ی پلی‌استیشن ژاپن، قرار است یک دموی دیگر نیز برای این عنوان عرضه شود. حال اخیراً اطلاعات جدیدی از این دمو منتشر شده است که نشان می‌دهد این نسخه شامل محتویات نسخه‌ی نهایی بازی می‌شود.

الکس انیل (Alex Aniel)، مدیر کسب و کار شعبه‌ی ژاپن لیمیتد ران گیمز (Limited Run Games)، اطلاعات جدیدی را از مقاله‌ی اخیر مجله‌ی فامیتسو به اشتراک گذاشته که در آن به دموی دوم Resident Evil Village اشاره شده است. همان طور که می‌دانید، دموی Maiden به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۵ منتشر شد. البته این دمو تنها با هدف نشان دادن تکنلوژی‌های بصری جدیدترین نسخه‌ی Resident Evil ساخته شده بود.

این در حالی است که طبق توضیحات کپکام، دموی دوم Resident Evil Village بر روی گیم‌پلی بازی تمرکز دارد و بر روی تمام پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد. به لطف اطلاعات منتشر شده توسط فامیتسو، ما می‌دانیم که کپکام قصد دارد رویداد‌های دیگری را نیز برای Resident Evil Village و ۲۵‌امین سالگرد این مجموعه برگزار کند. پس اگر هنوز از کیفیت این بازی قانع نشده‌اید، در آینده بخش‌های بیشتری از آن را مشاهده خواهید کرد.

بازی Resident Evil Village در تاریخ ۱۷ اردیبهشت (۷ مه ۲۰۲۱ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

17
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید