رویداد Bunny Day برای بازی Animal Crossing: New Horizons آغاز خواهد شد

۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۳

شرکت نینتندو امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که رویداد Bunny Day به بازی Animal Crossing: New Horizons بازمی‌گردد. بنابراین بازی‌بازان به زودی قادر خواهند بود تا در ماموریت‌های مربوط به این رویداد شرکت کرده و جوایزی را هم دریافت نمایند.

آثار شبیه‌سازی همواره نزد بازی‌بازان از محبوبیت زیادی برخوردار بوده است. همان‌طور که اطلاع دارید، این ژانر از چند قسمت متنوع تشکیل شده است و شبیه‌سازی زندگی را باید یکی از آن‌ها به شمار آورد. تا به حال بازی‌های مختلفی از این دسته عرضه شده که اتفاقا استقبال خوب بازی‌بازان را به همراه داشته است. یکی از این بازی‌ها را باید Animal Crossing: New Horizons دانست که اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد و به فروش بسیار خوبی هم دست پیدا کرد. قابل ذکر است که شرکت نینتندو به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته است.

شما در بازی Animal Crossing: New Horizons باید هدایت کاراکتر دلخواه خود را به دست گرفته و به انجام امور گوناگونی بپردازید. این شخصیت در یک جزیره‌ی پهناور و پر از اتفاقات و رمز و رازهای مختلف قرار می‌گیرد و باید هر چه سریع‌تر به امور و مشکلات آن رسیدگی کند. بخش‌ها و چالش‌های فراوانی در این نسخه وجود دارد تا بازی‌بازان را مدت‌ها سرگرم کند. تقریبا می‌توان گفت که هیچ فردی از تجربه‌ی این عنوان پشیمان نشده است. پشتیبانی نینتندو نیز از این عنوان ادامه دارد و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌ها و رویدادهای جالبی برای آن منتشر می‌شود که رضایت هواداران را بیش از پیش جلب می‌کند. چندی پیش هم محتویاتی از بازی‌های ماریو برای این عنوان در دسترس قرار گرفت. طرفداران با مشاهده‌ی آیتم‌ها، شخیصت‌ها و حتی ماموریت‌هایی از ماریو در این اثر ذوق‌زده شدند. ضمنا احتمال انتشار تصاویر و تریلرهایی از این رویداد در روزهای بعد وجود دارد تا افراد آشنایی بیشتری با آن پیدا کنند.

با انتشار چند پیام از سوی اعضای شرکت نینتندو و سازندگان بازی Animal Crossing: New Horizons در توییتر، آگاه شدیم که رویدادی به نام Bunny Day از تاریخ ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ (۴ آپریل ۲۰۲۱ میلادی) به مدت چند روز در اختیار هواداران قرار می‌گیرد. نینتندو در نظر دارد تا هر روز محتویات جدیدی را برای این رویداد عرضه کند و از این طریق بتواند سهم زیادی در سرگرم کردن افراد داشته باشد. البته اگر از طرفداران قدیمی این عنوان باشید، حتما در جریان هستید که این رویداد سال گذشته نیز منتشر شده بود و حال به دلیل استقبال خوب بازی‌بازان، نینتندو در نظر دارد تا آن را مجددا به منوی این اثر اضافه کند. به وسیله‌ی Bunny Day، ماموریت‌های گوناگونی پیش روی بازی‌بازان قرار می‌گیرد و آن‌ها با طی کردن هر کدام می‌توانند پاداش‌های فراوانی را از آن خود کنند. البته این برای تیم سازنده پایان کار نیست و آن‌ها در اندیشه‌ی توسعه‌ی چند به‌روزرسانی دیگر برای بازی هستند.

بازی Animal Crossing: New Horizons در حال حاضر به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. در صورت انتشار اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

 

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید