EA Play فردا به گیم‌پس رایانه‌های شخصی اضافه خواهد شد

۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰

با این که EA Play قرار بود دسامبر گذشته به گیم‌پس رایانه‌های شخصی اضافه شود، اما بالاخره فردا این اتفاق خواهد افتاد. حال مایکروسافت با انتشار یک ویدئوی جدید، روش دسترسی به امکانات EA Play را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

همان طور که گفته شد، مشترکین سرویس گیم‌پس بر روی رایانه‌های شخصی می‌توانند از فردا به سرویس EA Play و بازی‌های متعدد آن دسترسی پیدا کنند. البته برای انجام این کار، بازی‌بازان باید برنامه‌ی جدید EA Desktop که هم‌اکنون در حالت آزمایشی قرار دارد، استفاده کنند. مایکروسافت به تازگی یک ویدئوی جدید را منتشر کرده است که نحوه‌ی متصل کردن حساب‌های الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و ایکس‌باکس در این برنامه را نشان می‌دهد.

پس از اتمام این فرایند، شما به بیش از ۶۰ بازی استودیو‌های الکترونیک آرتس از جمله Star Wars Jedi: Fallen Order ،FIFA 20 ،Titanfall و همچنین عناوین مختلف مجموعه‌های Battlefield ،Comand & Conquer و Madden دسترسی پیدا خواهید کرد.

شما می‌توانید بیانیه‌ی الکترونیک آرتس را در ادامه مشاهده کنید:

از طریق برنامه‌ی ایکس‌باکس برای ویندوز ۱۰ و برنامه‌ی EA Desktop، پلتفرم نسل بعدی ما برای رایانه‌های شخصی که هم‌اکنون در بتای عمومی قرار دارد، مشترکین به EA Play دسترسی خواهند داشت، چالش‌های انحصاری را در بازی‌ها دریافت خواهند کرد، قادر به تجربه‌ی فهرستی از بازی‌های فوق العاده خواهند بود، ۱۰ درصد تخفیف برای خرید محتویات دیجیتالی الکترونیک‌ آرتس دریافت خواهند کرد و فرصت تجربه‌ی زود هنگام نسخه‌ی کامل برخی از بازی‌ها را به دست خواهند آورد.

ما این مزایا را از طریق تجربه‌ی متصل، هوشمند و سریع‌تر برنامه‌ی EA Desktop به Xbox Game Pass Ultimate و بازی‌بازان رایانه‌های شخصی می‌آوریم. این پلتفرم از پایه با هدف در نظر گرفتن بازخورد بازی‌باز طراحی شده است. این برنامه شامل ویژگی‌های Quick Access و Play Now می‌شود که به شما اجازه می‌دهد تا در عرض چند ثانیه بازی‌های خود را اجرا کنید. یک homescreen با طراحی ساده که با دارا بودن بخش پیشنهاد‌ها، به شما اجازه می‌دهد تا بازی‌ بعدی خود را به سادگی پیدا کرده و از عناوینی که دوستانتان در حال تجربه‌ی آن‌ها هستند، باخبر شوید. در نهایت، شما به همچنین به ابزار قدرتمند و قابل درک دسترسی خواهید داشت که به شما کمک می‌کنند تا نحوه‌ی بازی کردن خود و یا اعضای خانواده را مدیریت کنید؛ از جمله قابلیت محاسبه‌ی مدت زمان صرف شده در بازی‌ها و گزینه‌‌ای برای محدود کردن میزان هزینه‌های صرف شده بر روی خرید‌های درون برنامه‌ای.

ما برای استقبال از بازی‌بازانی که به وسیله‌ی ایکس‌باکس گیم‌پس عضو EA Play می‌شوند، هیجان زده‌ایم و از بازخورد آن‌ها برای بهبود و تکامل برنامه‌ی EA Desktop که هنوز در حالت آزمایشی است، استقبال می‌کنیم.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

13
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید