تریلری داستانی بازی Returnal منتشر شد

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸
Returnal

جدیدترین ساخته‌ی استودیوی هاوس‌مارک (Housemarque) یعنی بازی Returnal قرار است در ماه آینده‌ی میلادی منتشر شود. در همین راستا، اخیراً تریلری از بخش داستانی این بازی منتشر شده است.

بازی Returnal اثری در سبک تیراندازی سوم شخص و روگ‌لایک است. تریلر جدید این بازی بر روی ورود سلن (Selene)، قهرمان داستان به سیاره‌ی Atropos تمرکز دارد. سلن با کاوش در این سیاره‌ی مرموز، به سرعت جسد خود را کشف می‌کند که دید مختصری در مورد نحوه‌ی مرگ او را نشان می‌دهد. سرانجام وی متوجه می شود که در هر مرگ گیر افتاده است و چیزی او را دوباره به زندگی در سیاره باز می‌گرداند. به موردی به اسم White Shadow اشاره می‌شود و می‌تواند دلیل همه این چیزها باشد، اما گفتن آن هنوز خیلی زود است.

داستان بازی Returnal تا حدودی شبیه به سوپرجاینت بازی Hades پیش می‌رود. بازی‌بازان در هر بخش از بازی با روایت‌های مختلف روبه‌رو می‌شوند. خانه عجیب و غریبی که سلن ظاهراً پیش‌تر گذشته‌ای با آن داشته، یکی از این نمونه‌هاست. استودیوی هاوس‌مارک قبلاً اشاره کرده است که داستان این بازی”مرموز و دلهره‌آور خواهد بود و زمان زیادی طول می‌کشد تا همه‌‎ی حقایق آشکار شود. در پایان می‌توانید این تریلر جدید را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Returnal در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۳۰ آوریل ۲۰۲۱) به صورت انحصاری بر روی پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد.

25
4
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید