اطلاعاتی در مورد روند توسعه‌ی بازی Ashes of Creation منتشر شد

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷

به تازگی آقای استیون شریف (Steven Sharif)، کارگردان هنری بازی Ashes of Creation در یک بیانیه به توضیح جزئیاتی در مورد روند توسعه‌ و تاریخ برگزاری اولین تست آلفای عمومی این اثر پرداخت.

در حال حاضر شاید بتوان گفت که یکی از بزرگترین و سازگارترین ژانرهای بازی که مورد استقبال بازی‌بازان قرار دارد، سبک MMORPG به شمار می‌آید. بازی‌بازان در حال حاضر می‌توانند از عناوین نقش‌آفرینی و آنلاین بسیار با کیفیتی به مانند The Elder Scrolls Online ،World of Warcraft ،Final Fantasy XIV و برخی موارد دیگر، یکی را انتخاب کنند و از تجربه‌ی آن لذت ببرند. با این حال طرفداران این سبک در حال حاضر منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از چندین پروژه‌ی MMO در حال توسعه هستند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها Ashes of Creation به شمار می‌آید. در همین راستا اخیرا آقای استیون شریف به بیان اطلاعاتی در مورد توسعه‌ی این اثر و برخی تغییرات احتمالی که در برنامه‌های آن‌ها رخ داد، پرداخته است.

استودیوی اینترپید (Intrepid Studio) در زمان معرفی بازی Ashes of Creation به طرفداران قول توسعه‌ی یک بازی MMO با مکانیسم‌های کاملا جدید و گیم‌پلی نوآورانه را داد تا آن‌ها امیدوار به کنترل کامل اتفاقات رخ داده در جهان گسترده‌ی بازی باشند. طبق اطلاعات منتشر شده، بازی Ashes of Creation از یک سیستم پیچیده‌ی گیم‌پلی برخوردار است که بازی‌بازان را قادر خواهد ساخت تا در سراسر دنیای فانتزی و گسترده‌ی Verra تمدن‌های خیالی خود را بنا کنند و در نهایت برای غارت، به سایر تمدن‌ها و شهرها حمله نمایند.

آقای استیون شریف در انجمن طرفداران بازی Ashes of Creation به صورت رسمی اعلام کرد که نخستین تست آلفای عمومی این بازی که برنامه‌ی Alpha One نام دارد، توسط استودیوی اینترپید به تاریخ دیگری موکول شده است. در ابتدا پیش‌نمایش آلفا وان این اثر قرار بود در ماه جاری میلادی معرفی شده و به صورت رسمی از ماه آوریل ۲۰۲۱ در دسترس بازی‌بازان قرار گیرد. حال با توجه به برنامه‌های جدید استودیوی سازنده، پیش‌نمایش آلفا وان بازی Ashes of Creation برای ماه مه و عرضه‌ی آن در ماه ژوئن سال جاری میلادی خواهد بود. به گفته‌ی آقای شریف، تیم توسعه در تست محدود و خصوصی قبلی با مشکلات بسیاری مواجه شده بود و قصد دارد قبل از قرار دادن نسخه‌ی آلفا در دسترس بازی‌بازان بیشتر، مشکلات را برطرف ساخته و تمام زمینه‌های لازم را فراهم کند.

عنوان نقش آفرینی و آنلاین Ashes of Creation هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در حال توسعه است.

3
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید