شایعه: بازی Persona 5 به سرویس Xbox Game Pass اضافه می‌شود

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲

شایعات اخیر منتشر شده حاکی از آن است که بازی Persona 5  احتمالاً در آینده‌ای نزدیک به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهد شد.

جز کوردن (Jez Corden)، سردبیر ارشد وب‌سایت Windows Centeral و Shpeshal Ed، منبع داخلی مشهور ایکس‌باکس، اخیراً به اضافه شدن بازی Persona 5 به سرویس Xbox Game Pass اشاره کرده‌اند. Shpeshal Ed ماه گذشته اشاره کرده بود که به غیر از عناوین سری Yakuza، یکی دیگر از فرنچایزهای محبوب شرکت سگا (SEGA) برای Xbox Game Pass در راه است.

اگر این اطلاعات صحیح باشند، ممکن است در آینده‌ای نزدیک شاهد اضافه شدن بازی Persona 5 به سرویس Xbox Game Pass باشیم. البته این احتمال وجود دارد که کوردن و Shpeshal Ed به عرضه‌ی عنوان فرعی Persona 5، یعنی بازی Persona 5 Strikers اشاره داشتند. این بازی در حال حاضر بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

روز گذشته بازی‌های جدید سرویس Xbox Game Pass معرفی شدند که در آن نام عناوینی همچون Octopath Traveler، بازی انحصاری سابق نینتندو سوییچ و Yakuza 6: The Song of Life در این فهرست به چشم می‌خورد. با توجه به اضافه بازی انحصاری سابق نینتندو سوییچ و همچنین عناوین سری Yakuza، بسیاری معتقدند که عنوانی مانند Persona 5 ممکن است در آینده‌ای نزدیک به سرویس اشتراکی مایکروسافت اضافه شود.

25
3
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید