آمار فروش بازی‌های SOMA و Amnesia: Rebirth اعلام شد

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۸

استودیوی فریکشنال گیمز (Frictiona Games) آخرین آمار فروش بازی‌های SOMA و Amnesia: Rebirth را اعلام کرد. تاکنون فروش بازی SOMA به یک میلیون و Amnesia: Rebirth به ۱۰۰ هزار نسخه رسیده است.

استودیوی سوئدی فریکشنال گیمز از زمان تاسیس خود در سال ۲۰۰۶، همواره بر روی ساخت عناوین ترسناک تمرکز داشته است. این استودیو در سال ۲۰۱۰ میلادی عنوان Amnesia: The Dark Descent را منتشر کرد. موفقیت این بازی باعث شد تا ساخت دنباله‌ی آن نیز در دستور کار این استودیو قرار بگیرد. آن‌ها برای ساخت بازی Amnesia: A Machine For Pigs با استودیوی The Chinese Room همکاری کرد. البته این بازی نتوانست به اندازه‌ی نسخه‌ی اول موفق ظاهر شود. پس از آن، استودیوی فریکشنال عنوان SOMA را در سال ۲۰۱۵ و بازی Amnesia: Rebirth را در سال ۲۰۲۰ منتشر کرد.

روز گذشته آمار فروش بازی‌های SOMA و Amnesia: Rebirth از سوی فریکشنال گیمز اعلام شد. تاکنون فروش بازی SOMA به یک میلیون نسخه رسیده و عنوان Amnesia: Rebirth در فاصله‌ی ۵ ماه پس از انتشار خود، آمار فروش ۱۰۰ هزار نسخه‌ای را به ثبت رسانده است. به گفته‌ی فریکشنال گیمز، فروش Amnesia: Rebirth تاکنون برای این استودیو سودآور نبوده است، با این حال آن‌ها هنوز به فروش بهتر این بازی امیدوار هستند.

فریکشنال گیمز پیش‌تر اعلام کرده بود که دو عنوان جدید در این استودیو در دست توسعه قرار دارد و انتظار می‌رود در سال جاری میلادی این دو بازی به صورت رسمی معرفی شوند.

بازی Amnesia: Rebirth هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

 

3
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید