Outlaw Pass 5 بازی Red Dead Online محتویات جدیدی را به این عنوان اضافه می‌کند

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۸

راکستار (Rockstar) به تازگی یک Outlaw Pass جدید را برای بازی محبوب Red Dead Online منتشر کرده است که لباس‌ها، Emote‌ها و موارد جدید دیگری نظیر یک سگ همراه را به این عنوان اضافه می‌کند. این Outlaw Pass هم‌اکنون بر روی تمام پلتفرم‌ها عرضه شده است.

Outlaw Pass 5 بازی Red Dead Online دارای ۸۰ رتبه است که برخی از جوایز آن شامل حداکثر ۲۵ شمش طلا و دیگر آیتم‌ها می‌شوند. لباس‌های جدید، emote‌ها، آیتم‌های اردوگاه از جمله پرچم‌ها، یک حیوان همراه و موارد مربوط به شخصی سازی اسب‌ها و سبیل شخصیت بازی‌باز تنها بخشی از محتویات اضافه شده در این Outlaw Pass هستند.

علاوه بر این، به لطف عضویت خودکار تمام بازی‌بازان در Wheeler, Rawson & Co. Club، جوایز بسیار زیادی نیز به صورت رایگان اهدا خواهند شد. این جوایز شامل آیتم‌های شخصی سازی سلاح، یک Ability Card رایگان، مهمات، Moonshine Mash ،واحد پولی بازی و… می‌شوند.

جوایز:

  • آیتم‌های پوشیدنی مخصوص
  • Satchel و Skill Pamphlet‌های جدید
  • Role XP boost در طول دوره‌ی عضویت Club
  • موارد جدید برای شخصی سازی دم و یال اسب
  • فیلتر برای دوربین به همراه افکت‌های بیشتر
  • شمش طلا و موارد دیگر

همچنین راکستار یک پیشنهاد ویژه نیز برای کسانی که تا تاریخ ۳ فروردین (۲۳ مارس) این Outlaw Pass را با پرداخت هزینه‌ی ۳۵ شمش طلا خریداری کنند، دارد. طبق اطلاعات منتشر شده، کسانی که به این طریق نسبت به خرید Outlaw Pass 5 اقدام کنند، ۱۰ شمش طلا دریافت خواهند کرد. با در نظر گرفتن جوایز این Outlaw Pass، بازی‌بازان شانس این را دارند تا هزینه‌ی پرداخت شده را از طریق جوایز جبران کنند.

10
1
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید