Attachmenهای عنوان Call of Duty: Warzone دارای مشکلاتی هستند

۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۱
Call of Duty: Warzone

به‌تازگی برخی از بازی‌بازان عنوان ‌Call of Duty: Warzone متوجه تفاوت میان عملکرد و توضیحی که بازی در خصوص Attachmentهای بازی می‌دهد، شدند.

یک‌ پارچه شدن عنوان Call of Duty: Warzone با Call of Duty: Black Ops Cold War باعث اضافه شدن بسیاری از آیتم‌ها و سلاح‌ها به این عنوان شده اما در عین حال مشکلات زیادی را نیز به وجود آورده است. برخی از بازی‌بازان متوجه شدند که بسیاری از Attachmentهای Call of Duty: Black Ops Cold War درون Warzone دارای توضیحاتی هستند که با عملکرد واقعی آن‌ها در بازی متفاوت می‌باشد که این مشکل برای یک عنوان تاکتیکال مانند Call of Duty: Warzone ضعف بزرگی به‌شمار می‌رود. پس از اعتراض طرفداران نسبت به این مشکلات، توسعه‌ دهندگان بازی با ارائه به‌روزرسانی‌های مختلف این مشکلات را برطرف کردند اما با این‌حال برخی از طرفدران معتقد هستند دیگرAttachmentهای Call of Duty: Warzone نیز دارای مشکل مشابهی در زمینه توضیحات مربوط به عملکرد خود می‌باشند.

کاربری با نام مستعار jelleu در سایت ردیت با منتشر کردن ویدیویی یکی از این مغایرت‌ها را برای طرفدران اثبات کرد. در این ویدیو آیتم Ember Sighting Point به وضوح سرعت ADS را در سلاح XM4 بالا می‌برد در حالی‌که طبق توضیحات این Attachment، استفاده از این آیتم باعث کاهش ADS می‌شود، با این‌‌حال به نظر می‌رسد این تاثیر تنها برای سلاح‌های XM4 و AK47 می‌باشد.

با وجود این مشکلات به نظر می‌رسد توسعه دهندگان Call of Duty: Warzone باری دیگر باید دست به کار شوند و با ارائه به‌روزرسانی این مشکلات را برطرف نمایند.

عنوان Call of Duty: Warzone، هم‌اکنون به صورت رایگان در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن، ایکس باکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

2
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید