احتمالاً نسخه‌ی دوم بازی Disco Elysium در حال توسعه است

۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۹

نویسنده‌ی ارشد بازی Disco Elysium و استودیوی ZA/UM، در آخرین مصاحبه‌ی خود اعلام کرد که در آینده‌ای نزدیک، چیزهای بیشتری از Elysium خواهیم شنید که احتمالاً به ساخت نسخه‌ی بعدی آن اشاره دارد.

بازی Disco Elysium از آن دسته عناوینی بود که بدون هیچ تبلیغات و پشتیبانی رسانه‌ای توانست تا پس از عرضه‌ی خود به موفقیت شگفت‌انگیزی دست پیدا کند. این بازی نقش‌آفرینی با کیفیت بسیار بالای خود سود بسیار زیادی را روانه‌ی استودیوی ZA/UM کرد تا آن را در نسخه‌های مختلف برای سایر پلتفرم‌ها عرضه کند. از طرفی دیگر، گویا این سود و موفقیت به قدری چشمگیر بوده که در بهبوهه‌ی عرضه‌ی آن برای کنسول‌های بازی، مصاحبه‌ی سازندگان آن به عنوان ساخت نسخه‌ی دوم Disco Elysium تفسیر می‌شود.

در حقیقت، هنگامی که از نویسنده‌ی ارشد بازی Disco Elysium و استودیوی ZA/UM یعنی خانم هلن هایندپِرِ (Helen Hindpere) و با توجه به موفقیت بازی در سطح جهانی و تجاری در مورد آینده‌ی این بازی سوال شد، وی غیر مستقیم به ساخت نسخه‌ی دوم Disco Elysium اشاره نمود.

در آینده در مورد Elysium بیشتر خواهیم شنید. ما سال‌ها وقت خود را صرف جهان Elysium کردیم و قرار نیست به این زودی آن را ترک کنیم. شهر یا مکان Martinaise تنها بخشی از Revachol (مرکز جهان Elysium) است و چه کسی در مورد می‌تواند حدس بزند که در آینده به کجا خواهیم رفت؟

بازی Disco Elysium در حال حاضر در دسترس پلتفرم رایانه های شخصی قرار دارد و نسخه‌ی Disco Elysium – The Final Cut آن نیز در روزهای آتی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، سرویس استیدیا و مجدداً در دسترس رایانه‌های شخصی قرار گرفت. همچنین، نسخه‌های ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس به همراه نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی نیز در اواخر سال جاری میلادی منتشر خواهند شد.

7
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید