شایعه: جزئیاتی از بازی Life Is Strange 3 فاش شد

۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵
بازی Life is strange

شایعات پیرامون بازی مورد انتظار Life Is Strange 3 حاکی از فاش شدن اطلاعات زیادی از قبیل جهان بازی، جنسیت و قدرت ماورایی شخصیت بازی هستند.

حدود دو روز دیگر و در جریان رویداد Enix Showcase، علاقه‌مندان به مجموعه‌ی Life is Strange اطلاعات بسیاری از نسخه‌ی سوم بازی Life Is Strange را بدست خواهند آورد که قرار است تا به دو قسمت پیشین و یک بازی فرعی آن افزوده شود. از طرفی دیگر، شایعات پیرامون این بازی حاکی از آن هستند که این بازی جدید Life is Strange: True Colors نام دارد و می‌دانیم که این بازی یک شخصیت جدید با قابلیت ماورایی خواهد داشت و احتمالاً یک خط داستانی متفاوت از پیش را طی خواهد کرد.

اما با نزدیک شدن به زمان معرفی رسمی بازی، طبیعتاً شاهد انتشار شایعات بیشتر و اطلاعات فاش شده‌ی بیشتری از آن نیز خواهیم بود. در حقیقت، ساعاتی پیش و شایعه‌ای مبنی بر فاش شدن اطلاعات مهمی از بازی و محتوای آن منتشر شد و هم‌اکنون نیز در شبکه‌های اجتماعی در حال دست به دست شدن است. به نقل از یکی از کاربران ResetERA در یکی از انجمن‌های پرمخاطب آن، شخصیت اصلی بازی الکس نام دارد که دارای توانایی خواندن ذهن است. البته، در کنار موارد بالا که پیش‌تر شنیده بودیم و اکنون توسط این کاربر مجدداً تایید شده‌اند، جزئیات جنجالی از جنسیت شخصیت اصلی آمریکایی-آسیایی بازی نیز فاش شده است که به بازی‌باز و او اجازه‌ی انتخاب دو داستان عاشقانه‌ با زمینه‌ی مختلف می‌دهد. همچنین، وی به این موضوع اشاره کرد که الکس، برای کسب اطلاعات فردی که به بیماری زوال عقل مبتلا است را کنترل می‌کند که جزئیات بیشتری از آن در دسترس نیست.

به هر ترتیب، فاصله‌ی زیادی تا زمان معرفی رسمی بازی باقی نمانده است و همانند همیشه، تمامی موارد فوق را به عنوان شایعه در نظر بگیرید و منتظر اعلامیه و اخبار رسمی اسکوئر اینکس (Square Enix) در رویداد Enix Showcase که در تاریخ ۲۹ اسفند برگزار خواهد شد باشید.

8
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید