به‌روزرسان جدید The Outer Worlds ظاهراً نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه را به نسخه‌های نسل نهمی اضافه می‌کند

۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶

به‌تازگی اطلاعاتی از به‌روزرسان جدید عنوان The Outer Worlds منتشر شده که نشان می‌دهد نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه به نسخه‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس اضافه می‌شود.

بازی The Outer Worlds اثری در سبک اکشن نقش‌آفرینی از دید اول شخص است که استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) وظیفه‌ی توسعه‌ی آن را برعهده داشت. چندی پیش تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی جدید این بازی که Murder on Eridanos نام دارد، مشخص شد و امروز نیز قرار است به‌روزرسان ۱٫۰٫۷ این اثر نیز منتشر شود. در همین راستا، اطلاعات جدیدی از این به‌روزرسان منتشر شده است.

Klobrille، اینسایدر مشهور ایکس‌باکس، اخیراً در توییتر خود اشاره کرده است که نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه در به‌روزرسان ۱٫۰٫۷ بازی The Outer Worlds به نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس اضافه می‌شود. یک منبع دیگر به نام ArmoredFrog نیز اضافه شدن نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه را برای نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵  تایید کرده است. همچنین به گفته‌ی Klobrille، به نظر می‌رسد این مورد بر روی نسخه‌ی ایکس‌باکس سری اس اعمال نمی‌شود. البته هنوز اطلاعات دقیق و رسمی در این خصوص، در دسترس نیست. در هر صورت در زمان انتشار اطلاعات رسمی آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

بازی The Outer Worlds در حال حاضر بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. بسته‌ی الحاقی Murder on Eridanos در تاریخ ۲۷ اسفند (۱۷ مارس) به جز نسخه‌ی نینتندو سوییچ، بر روی همه‌ی پلتفرم‌های این بازی منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ انتشار این بسته‌ی الحاقی بر روی کنسول نینتندو سوییچ مشخص نشده است.

4
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید