بررسی ویدیویی برترین بازی های نسل هفتم؛ یک نسل رویایی – قسمت دوم

بررسی ویدیویی برترین بازی های نسل هفتم

سلام و عرض احترام خدمت شنا عزیزان گیمفایی. پیشاپیش فرا رسدن سال ۱۴۰۰ را خدمت شما تبریک عرض می‌کنم و انشالله که سال خوبی داشته باشید. امیدوار هستم که در سال پیش رو، در کنار خانواده ی عزیزتان خوب و خوش و سلامت باشید. در ادامه‌‌ی روند انتشار ویدئوهای مختلف برای کاربران عزیز گیمفا امروز قصد داریم تا با قسمت دوم با یک ویدئوی جذاب در خدمت شما باشیم. امروز نوبت به یک ویدئو از سری ویدئوهای ۱۰ برتر گیمفا می رسد که یک ویدئوی خاص است.

در این ویدئو به سراغ بخش دوم بررسی ویدیویی بهترین و با کیفیت ترین عناوینی که در نسل هفتم منتشر شده اند رفته ایم که قسمت اولش مورد توجه شما قرار گرفت و در آن از ۱۰ بازی شاهکار نسل هفتم نام بردیم، ولی بازی های شاهکار این نسل خیلی بیشتر از ۱۰ تا هستند. بنابراین قسمت دوم ویدیو را هم برایتان آماده کردیم. در این ویدئو تنها بازی هایی قرار گرفته اند که در نسل هفتم عرضه شده اند. در ابتدای این مطلب باید خدمت شما عزیزان ذکر کنم که مثل هر مقاله و ویدئوی ۱۰ برتر دیگری در دنیا، در انتخاب این ۱۰ بازی برتر مواردی مثل سلیقه‌ی شخصی و نظرات و بازخوردهای جهانی و امتیاز متا و ویدئوهای مختلفی که در مورد این موضوع منتشر شده اند، دخیل بوده‌اند.

قطعا با توجه به این که تعداد عناوین موفق در نسل هفتم سیار زیاد هستند ممکن است که نظرات بسیار متفاوتی در مورد این رتبه بندی و بازی های آن وجود داشته باشد و در واقع هر کسی بسته به علاقه و سلیقه و عنوانی که بازی کرده است، لیست خود را داشته باشد در حالی که شاید شخصی دیگر، لیست کاملا متفاوتی داشته باشد.

بسیار خوشحال خواهیم شد که از نظرات شما نیز در مورد برترین‌های نسل هفتم آگاه شویم و سلایق کاربران عزیز گیمفا را نیز بدانیم و با هم مقایسه کنیم. امیدوارم که از این ویدئو لذت ببرید و قطعا در آینده و در هر ویدئو شاهد پیشرفت آن ها خواهید بود. شما را دعوت می‌کنم به مشاهده و دانلود ویدئوی قسمت دوم “بررسی ویدیویی برترین بازی های نسل هفتم.”

 دانلود با کیفیت HD | دانلود با کیفیت Full HD


مشاهده‌ی قسمت اول ویدیو

24
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید