به روزرسانی جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla فردا منتشر خواهد شد

۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۷
Assassin’s Creed Valhalla

بازی Assassin’s Creed Valhalla از آن دسته عناوینی است که تجربه‌ی آن برای هر بازی‌باز از واجبات است. همچنین قرار است تا فردا به روزرسانی نسخه‌ی ۱٫۲٫۰ این بازی منتشر شود که قرار است تا مهارت‌های جدیدی و همچنین جشنواره‌های سنتی Ostara و قابلیت Transmog را به این عنوان بیافزاید و حال و هوای واقعی‌تری به این اثر ببخشد.

Assassin’s Creed Valhalla بالاخره منتشر شد و توانست تا رضایت بسیاری از طرفداران را به خود جلب نماید. همچنین این بازی توانست تا فروشی بیش از انتظار توسعه دهندگان خود را تجربه نماید و نام خود را به عنوان یکی از آثار برتر نسل هشتم در ذهن‌ها ماندگار کند.

شرکت توسعه دهنده‌ی این بازی، یوبی‌سافت (Ubisoft)، فردا به روزرسانی جدیدی را برای Assassin’s Creed Valhalla منتشر می‌کند. این به روزرسانی قرار است تا با حجمی در حدود ۱۲٫۶ گیگابایت بر روی پلی‌استیشن ۴ و ۱۷٫۹۷ گیگابایت بر روی ایکس‌باکس سری ایکس و اس منتشر شده و برای تمامی پلتفرم‌ها در دسترس بازی‌بازان قرار بگیرد. بر طبق سخنان توسعه دهندگان این به روزرسانی قرار است تا جشنواره و فستیوال Ostara را که از تاریخ ۱۸ مارس تا ۸ آوریل (پنج شنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ تا پنج شنبه، ۱۹ فروردین ۱۴۰۰) برگزار می‌شود و یک سری ماموریت‌های شکار جدید با پاداش‌هایی بسیار ارزنده را به این بازی اضافه نماید.

قابلیت تغییر ظاهر شخصیت، که یوبی‌سافت در این بازی آن را Transmog می‌نامد، نیز اضافه شده است و به شما امکان می‌دهد تا ظاهر اسلحه‌ها و تجهیزات خود را در آهنگری Gunnar تغییر دهید. هزینه‌ی این فرآیند ۵۰ نقره است و اقلام دارای قابلیت transmog با یک ستاره‌ی رنگی مشخص می‌شوند. مهارت‌های جدیدی نیز قرار است تا به درخت مهارت‌های گسترده‌ی این بازی افزوده شود. این مهارت‌ها قرار است تا در زمینه‌ی تیر اندازی از فاصله‌ی بسیار دور و همچنین نبردهای تن به تن بسیار مفید واقع شوند و درخت مهارت این بازی را بسیار کاربردی‌تر از گذشته نمایند.

از ویژگی های دیگر این به روزرسانی می‌توان به اضافه شدن گزینه‌ای برای تغییر حالت دوربین به نزدیکتر از قبل (که البته در هنگام جنگ همچنان بزرگنمایی می‌شود)، روباه‌های بیشتر در انگلیس و فیزیک بهتر هنگام دویدن در طی راه پله‌ها و زمین‌های پر شیب اشاره کرد. برای جزئیات بیشتر، می‌توانید یادداشت‌های این به روزرسانی را در ادامه‌ی متن مشاهده نمایید.

عنوان Assassin’s Creed Valhalla در حال حاضر برای پلتفرم‌های گوگل استدیا (Stadia)، رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دسترس بازی‌بازان قرار دارد. همچنین می‌توانید در صورت تمایل نقد و بررسی این عنوان را به قلم سعید آقابابایی از اینجا مطالعه نمایید و نقد و بررسی ویدیویی این بازی را نیز به همت سعید آقابابایی از اینجا مشاهده کنید.

بهبودهای بازی:

اکنون حیوانات بسیار بیشتری برای شکار در این بازی وجود خواهند داشت. همچنین روباه‌ها و گربه‌های بیشتری در سطح انگلیس مشاهده خواهند شد.

بهبود بافت‌های بصری بازی و گرافیک کلی این عنوان بر روی تمامی پلتفرم‌ها.

بهبود قابل توجه فیزیک شخصیت هنگام دویدن در طی راه پله‌ها.

افزایش تعداد لباس‌های موجود برای شخصی سازی کاراکتر خود.

اکنون قایق‌های کوچک هنگام پرتاب مشعل به سمت آن‌ها آتش می‌گیرند و امکان دارد که غرق نیز بشوند.

مشکل غیر فعال بودن Skadi’s Blade’s perk و فعال نشدن آن با وجود داشتن تمامی شرایط لازم رفع شده است.

مشکلاتی سختی نامتعادل و بیش از حد برخی از باس‌فایت‌ها به ویژه در مورد حیوانات مختلف رفع شده است.

مشکل غیرفعال ماندن Petra’s Arc در طول بازی نیز رفع شده است.

روند کلی شکار حیوانات در طول بازی به شدت بهبود یافته و واقعی‌تر از قبل شده است.

مشکل آسان بودن بیش از حد باس‌فایت Kjotve و کشته شدن سریع آن با یک سری ضربه‌های سبک در طول فاز سوم آن رفع گردیده است.

نظر شما همراهان همیگشی گیمفا در این مورد چیست؟ آیا این بازی را تجربه نموده‌اید؟ تجربیات خود از این بازی را با ما به اشتراک بگذارید.

23
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید