شایعه: GTA III HD Remaster در اکتبر سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد

۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۴

طبق آخرین شایعات منتشر شده، گزارشی نشان می‌دهد که شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) قصد دارد در بیستمین سالگرد بازی GTA III، یک نسخه‌ی Remaster HD از آن را در ماه اکتبر سال جاری میلادی عرضه نماید.

تاکنون شایعات زیادی در مورد بازسازی عنوان Grand Theft Auto III در شبکه‌های اجتماعی و انجمن‌های بازی گوناگون منتشر شده است که نشان از اشتیاق هواداران به رخ دادن این اتفاق دارد. با این حال تا این لحظه، شرکت راکستار گیمز هرگز به صورت رسمی در مورد این پروژه خبری را اعلام نکرده است و به نظر می‌رسد این پروژه حتی وجود خارجی هم نداشته باشد. برخی از طرفداران سری Grand Theft Auto اعتقاد دارند که نسخه‌های سوم و چهارم از اصلی‌ترین گزینه‌های بازسازی هستند و حتی برخی تصاویر منتشر شده در گذشته به بازسازی این عناوین اشاره داشتند اما تا اعلام رسمی شرکت راکستار گیمز، نمی‌توان به صورت حتمی در این مورد نظر داد.

حال به تازگی کاربر شناخته شده‌ی ۴chan بر روی حساب کاربری رسمی خود، شایعات جدید و هیجان‌انگیزی را برای طرفداران سری Grand Theft Auto آورده است. به گفته‌ی وی، شرکت راکستار گیمز قصد دارد در سال جاری، با انتشار یک نسخه‌ی بازسازی از Grand Theft Auto III، بیستمین سالگرد آن را جشن بگیرد.

به گفته‌ی این کاربر، بازی GTA III HD Remaster قرار است در تاریخ ۳۰ مهر ماه ۱۴۰۰ (۲۲ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی) دقیقا در روز عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی منتشر شود. احتمالا این نسخه با موتور نسخه‌ی پنجم توسعه یابد و شامل وسایل نقلیه و اسلحه‌های جدید باشد. به گفته‌ی ۴chan، بازی GTA III HD Remaster قرار است بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس منتشر شود.

همچنین این گزارش‌ها نشان می‌دهند که کاربران بخش GTA Online به زودی قادر خواهند بود محتویات جدیدی با الهام از نسخه‌ی سوم به مانند اتومبیل‌های Mafia Sentinel و Yakuza Stinger، اسلحه‌ی Flamethrower و لباس Claude را به دست آورند.

24
2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید