Fallout 76 از محبوب‌ترین بازی‌ها بین کاربران ایکس‌باکس است

۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

به گفته‌ی تاد هاوارد (Todd Howard)، کارگردان بازی Fallout 76، این بازی از محبوب‌ترین عناوین بین کاربران ایکس‌باکس به حساب می‌آید. تاد همچنین درباره‌ی تماس با فیل اسپنسر پس از عرضه‌ی ضعیف بازی می‌گوید.

پس از عرضه‌ی ضعیف و شکست عنوان Fallout 76 در سال ۲۰۱۸، تغییرات کارآمدی روی عنوان موردبحث صورت گرفت که آن را متحول کرد. اگرچه Fallout 76 هنوز هم خیلی عالی به نظر نمی‌رسد، اما پیشرفت‌های قابل توجهی هم داشته است. اگر شرایط کنونی بازی را با زمان عرضه‌اش مقایسه کنیم، خواهیم دید که سالی که گذشت سال بسیار بهتری برای این بازی نقش‌آفرینی آنلاین بتسدا بوده است. این اتفاق مهم تنها با کمک تزریق محتوای قدرتمند همچون Wastelanders و Steel Dawn به بازی ممکن بود.

به ادعای تاد هاوارد، از کارکنان استودیو بتسدا (Bethesda) و کارگردان Fallout 76، تعداد بازی‌بازان این عنوان به شدت افزایش یافته است. در جریان کنفرانس اخیر مایکروسافت (Microsoft) و بتسدا که منجر به کسب مالکیت بتسدا توسط مایکروسافت شد، آقای هاوارد از تماس با فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس ایکس‌باکس، پس از عرضه‌ی افتضاح Fallout 76 گفت. تاد در صحبت‌هایش به راهکارهایی اشاره کرد که فیل به او ارائه کرده بود. به گفته‌ی آقای هاوارد، این راهکارها کمک بسیاری به بهبود بازی کردند. او همچنین به این نکته هم اشاره کرد که در حال حاضر Fallout 76 یکی از محبوب‌ترین عناوین میان کاربران ایکس‌باکس محسوب می‌شود.

صحبت‌های تاد هاوارد به این شرح بود:

وقتی آن بازی با فهرست بلندی از اشتباهات که به همراه داشت عرضه شد، بسیاری از طرفداران را ناامید کرد. حقیقت این است که تنها مقدار کمی از بازی باقی مانده بود که ما خرابش نکرده بودیم. آن موقع یکی از کسانی که من با او تماس گرفتم فیل (اسپنسر) بود. من به او گفتم که مشکلات زیادی در بازی داریم که باید آن‌ها را حل کنیم و از او پرسیدم چه راهکارهایی را به من پیشنهاد می‌کند. او من را با کسانی در ایکس‌باکس آشنا کرد که قادر بودند همه بازی‌های دیگری که وقت و انرژی بسیاری گرفته بودند را بررسی کنند و ببینند چه نکاتی در این بازی‌ها مورد توجه قرار گرفته و چه نکاتی قرار نگرفته است. این پیشنهاد واقعا، واقعا به ما کمک کرد و با دیدن Fallout 76 در بین بازی‌های محبوب کابران ایکس‌باکس، باید بگویم که بسیار خوش‌شانس هستیم که در این جایگاه قرار گرفته‌ایم.

Fallout 76 هم اکنون روی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس بوده و اخیرا هم همراه ۱۹ عنوان دیگر به ایکس‌باکس گیم‌پس افزوده شده است.

17
2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید