بازی Chasing Static امسال در دسترس قرار خواهد گرفت

۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

تیم سازنده‌ی بازی Chasing Static که در گذشته به معرفی این اثر پرداخته بود، امروز اطلاعاتی را پیرامون تاریخ انتشار آن در دسترس قرار داد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلر تازه‌ای از این بازی عرضه شده است که توصیه می‌کنیم آن را از دست ندهید.

Chasing Static از سری عناوین هیجان‌انگیز در سبک ترسناک است که چند روز قبل معرفی شد و با انتشار چند تصویر و تریلر، اکنون عده‌ی زیادی برای تجربه‌اش مشتاق هستند. تیم سازنده برای توسعه‌ی هر چه بهتر بازی به خصوص در بخش گرافیک و صداگذاری آن تلاش فراوانی دارد تا در نهایت به خواسته‌های خود دست پیدا کند. گفتنی است که دو استودیوی هدور گیمز (Headware Games) و راتالایکا گیمز (Ratalaika Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده دارند. همچنین دمویی از این عنوان بر روی استیم در دسترس قرار دارد و بازی‌بازان می‌توانند بخش‌ها و حالت‌های از نسخه‌ی اصلی را تجربه کرده و در مجموع تصمیم‌گیری بهتری برای خرید آن در آینده داشته باشند. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به آثار ترسناک هستید، Chasing Static انتخاب ایده‌آلی برای شما خواهد بود.

شما در بازی Chasing Static باید هدایت شخصیتی به نام کریس سلوود (Chris Selwood) را به عهده بگیرید. او که در ابتدا ترس‌های زیادی در ذهن خود دارد، رفته رفته سعی می‌کند تا بر آن‌ها غلبه کرده و رمز و رازهای محیطش را کشف نماید. به نقل از سازندگان، بازی‌بازان در این بازی باید توجه ویژه‌ای به صداهای اطرافشان داشته باشند؛ چرا که این کار باعث پیشروی هر چه بهتر آن‌ها خواهد شد. استودیوی هدور گیمز امروز تریلری را هم از این بازی در دسترس قرار داد تا بازی‌بازان بیش از پیش با جهان این اثر آشنایی پیدا کنند.

بازی Chasing Static قرار است امسال در تاریخی نامشخص بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و برخی از کنسول‌ها در دسترس قرار گیرد. در صورت دریافت اخبار بیشتر نظیر تاریخ دقیق عرضه و کنسول‌های این عنوان، تیم گیمفا آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهد گذاشت. در پایان می‌توانید تریلر گفته شده را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

3
1
برچسب‌ها:

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید