اطلاعات جدید Dying Light 2 شامل اعلام تاریخ انتشار بازی نخواهد بود

۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲

شرکت تک‌لند (Techland) اخیراً اعلام کرده است که در تاریخ ۲۷ اسفند (۱۷ مارس) اطلاعات جدیدی از بازی Dying Light 2 را به اشتراک خواهد گذاشت. با این حال، این اطلاعات جدید شامل اعلام تاریخ انتشار بازی نیست.

به‌تازگی Uncy، مدیر بخش روابط عمومی تک‌لند اطلاعات جدیدی از Dying Light 2 را منتشر کرده است. وی در ابتدا اشاره کرد که اطلاعات جدیدی که قرار است از این بازی منتشر شود، شامل تاریخ انتشار نخواهد بود. همچنین تایید کرد که مراحل توسعه‌ی بازی به خوبی و آرامی طی می‌شود. وی در این باره گفت:

توسعه‌ی بازی Dying Light 2 به خوبی پیش می‌رود.شما به عنوان جامعه‌ی بازی‌بازان درک بهتری از آنچه اتفاق می‌افتد خواهید داشت و امیدوارم که انتظار برای این بازی خیلی طول نکشد.

Uncy در ادامه اشاره کرد که این بازی به هیچ عنوان لغو نشده است. انتظار می‌رود شاهد نمایش جدیدی از گیم‌پلی بازی Dying Light 2 باشیم. تک‌لند اخیراً اعلام کرده است که این بازی خیلی زود معرفی شد و همین امر باعث شد تا انتظارات از آن بالا برود. همچنین این استودیو اشاره کرد که روند توسعه‌ی بازی مذکور متوقف نشده است و به خوبی پیش‌ می‌رود.

بازی Dying Light 2 برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دست توسعه است.

14
2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید