تاریخ انتشار به‌روزرسانی Locked and Loaded بازی Fallout 76 مشخص شد

۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۳

استودیوی بتسدا (Bethesda) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Fallout 76 را تعیین کرد. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این به‌روزرسانی در دسترس قرار گرفته است که نباید آن را از دست داد.

بسیاری از بازی‌بازان با فرنچایز Fallout آشنایی داشته و نسخه‌های مختلف آن را بر روی پلتفرم‌ها تجربه کرده‌اند. یکی از نسخه‌های این سری Fallout 76 نام دارد که با سبک اکشن خود می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای افراد باشد. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۸ میلادی در دسترس قرار گرفت و طولی نکشید که هواداران این سری را به خود جذب کند. البته انتقادهای زیادی هم از این عنوان شد و به همین دلیل، تیم سازنده به سرعت پشتیبانی خود را از آن شروع کرد. این پشتیبانی هنوز هم ادامه دارد و هر چند وقت یک بار شاهد انتشار به‌روزرسانی‌ها، بسته‌های الحاقی و رویدادهای گوناگون و جذابی هستیم. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این عناوین هستید، Fallout 76 می‌تواند انتخاب نسبتا خوبی برای شما باشد. قابل ذکر است که شرکت بتسدا به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی توسعه و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است. دیروز هم یک رویداد به نام Scrip Surplus مجددا در این اثر منتشر شد که واکنش مثبت بازی‌بازان را در پی داشت.

حال امروز در خبر خوبی مطلع شدیم که جدیدترین به‌روزرسانی بازی Fallout 76 تحت عنوان Locked and Loaded قرار است در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۷ آپریل ۲۰۲۱ میلادی) به دست هواداران برسد. بازی‌بازان به وسیله‌ی این به‌روزرسانی قادر خواهند بود تا کمپ‌های بیشتری را در بازی ایجاد کرده و همچنین سریع‌تر از قبل به مناطق گوناگون سفر داشته باشند. اماکن بیشتری هم به بازی اضافه خواهد شد تا طرفداران بتوانند شاهد تنوع بالایی باشند و بیش از پیش سرگرم شوند. پس به نظر می‌رسد که اعمال این به‌روزرسانی برای دوستداران این اثر الزامی خواهد بود.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این به‌روزرسانی، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. بازی Fallout 76 در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز یک تریلر از Locked and Loaded نیز عرضه شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

4
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید