حالت آنلاین Watch Dogs: Legion از قابلیت CrossPlay پشتیبانی خواهد کرد

۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

پس از مدت‌ها، هفته‌ی گذشته یوبیسافت (Ubisoft) حالت آنلاین را برای عنوان Watch Dogs: Legion روی همه‌ی پلتفرم‌ها غیر از رایانه‌های شخصی عرضه کرد. حالت co-op یک تا چهار نفره این بازی از رویدادها و مأموریت‌های مختلفی بهر‌ه‌مند است. هرچند جای خالی مواردی همچون عملیات‌های تاکتیکی، که ۳ فروردین ماه ۱۴۰۰ (۲۳ مارس ۲۰۲۱) از راه می‌رسند، کاملا حس می‌شود. غیبت قابلیت بازی میان‌پلتفرمی هم مشکل دیگری است که البته برای رفع آن، باید زمان بیشتری منتظر بمانیم.

به گزارش صفحه‌ی رسمی بازی موردبحث در توییتر، قابلیت‌های بازی میان‌پلتفرمی و میان‌نسلی در حال آماده‌سازی هستند و در قالب یک به‌روزرسانی، در آینده به بازی افزوده خواهند شد. حال برای فهمیدن اینکه منظور از این به‌روزرسانی همان به‌روزرسانی است که برای افزودن عملیات‌های تاکتیکی به بازی صورت می‌گیرد یا خیر، باید منتظر ماند و دید. درهرصورت برای بازی با کاربران پلتفرم‌های دیگر باید کمی صبر کنید.

Watch Dogs: Legion در حال حاضر برای ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و گوگل استادیا (Google Stadia) در دسترس است. علاوه بر گشت‌و‌گذار آنلاین در جهان بازی، حالت PvP و Spiderbot Arena هم به بازی اضافه شده است و بی‌شک در آینده محتوای بیشتری هم در قالب به‌روزرسانی به بازی افزوده خواهد شد. همچنین بسته‌ی الحاقی Watch Dogs: Legion Bloodlines هم مأموریت‌ها و شخصیت‌های جدیدی همچون آیدن پیرس (Aiden Pearce) را به حالت آفلاین بازی اضافه خواهد کرد.

6
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید