معرفی برترین شبیه ساز های کنسول روی پلتفرم های دیگر

۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
معرفی برترین شبیه ساز های کنسول ها

بسیاری از گیمر‌ها، رایانه‌های شخصی را به کنسول‌ها ترجیح می‌دهند و رایانه‌های گیمینگ یا به اصطلاح PC Master Race را پلتفرم اصلی خودشان می‌دانند. با وجود تمام نکات مثبت و مزایای این پلتفرم دوست‌داشتنی، هیچ‌کس نمی‌تواند منکر انحصاری‌های شاهکار و با‌کیفیت کنسول‌های شرکت‌هایی مثل سونی، مایکروسافت و نینتندو شود. رد شدن از کنار این بازی‌ها کار هرکسی بوده و هر گیمری علاقه‌مند است تا حتی برای یک‌ بار هم که شده این شاهکار‌های صنعت بازی‌های ویدیویی را حتی به صورت شبیه ساز تجربه کند.

حال مشکل اینجا است که بسیاری از گیمر‌های رایانه‌های شخصی حاضر نیستند برای کنسول‌‌ها و تجربه بازی‌های انحصاری هزینه کنند. البته نمی‌توان از قیمت سرسام‌آور کنسول‌ها چشم‌پوشی کرد و متاسفانه با توجه به وضعیت اقتصادی فعلی کشورمان، کمتر کسی توان خرید کنسول مورد‌علاقه خودش را دارد، پس چه باید کرد؟ شبیه ساز‌ کنسول‌ جواب ما است.

تعداد شبیه ساز‌های کنسول‌های مختلف بسیار زیاد بوده و اکثر آن‌ها عملا غیر‌قابل استفاده هستند و چیزی به غیر از کلافگی برای شما به ارمغان نمی‌آورند. با این‌حال نمونه‌های اندکی از این شبیه ساز‌ها وجود دارد که عملکرد بسیار پایداری دارند و قطعا شما را شگفت‌زده خواهند کرد.

متاسفانه بعضی از کنسول‌های بزرگ مانند ایکس باکس وان و پلی استیشن ویتا دارای شبیه ساز نیستند و با گذشت زمان زیاد از عرضه این کنسول‌ها، هم‌چنان یک شبیه ساز سالم برای آن‌ها ساخته و منتشر نشده است. ما در این مقاله قصد داریم که به شما برترین شبیه ساز‌های کنسول‌های مختلف را معرفی کنیم که می‌توانید آن‌ها را بر روی رایانه‌های شخصی یا گوشی هوشمند خود نصب کنید و به تجربه عناوین انحصاری کنسولی بپردازید.

معرفی برترین شبیه ساز های کنسول ها

مشاهده ادامه مقاله در وب‌سایت تکفارس

11
2
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید